Wpis z mikrobloga

@Defender: też miałem w 159 zestaw naprawczy i po zakupie 17 calowej dojazdówki musiałem dokupić inny steropian dopasowany do dojazdówki. Niestety swego czasu nikt nie sprzedawał używki więc kupiłem w ASO. Jak będziesz kupował to zwróć uwagę czy jest w zestawie wkręt z gwintem, który wkręcasz w podłogę + bolec (ok 10 cm) trzymający koło.
@Defender: @vajroos: Kureła, chciałem to dokupić do swojej 159 (bo handlarze #!$%@?) - jak zobaczyłem cenę na Allegro, to już wiedziałem, czemu. #!$%@?łem sprawę i zamiast dojazdówki kupiłem za 200 zł 16" alusa (takiego jak moje zimówki). Pod spodem trzymam podnośnik, a obok koła mam wciśnięty trójkąt i nic nie lata. Szkoda 200-300 zł na samą wytłoczkę IMHO, mimo że ładnie wygląda.
@Defender: Ja szukałem niecałe 2 lata temu, to 200-300 zł + oczywiście koło. Za tyle samo kupiłem alusa, bo akat jeden mół był krzywy, więc trafił na zapas ^_^ Jak się zdecydujesz, to daj znać, czy wchodzi felga 16 albo 17 - za 100 zł może bym się skusił.
@Defender: Jest kilka gołych za 100 zł (a nawet taniej), ale nie widzę sensu. Jedynie na oryginalny zestaw z podnośnikiem i kluczem bym się skusił, ale to już droga impreza. Ja - tak jak mówiłem - wsadziłem alusa, podnośnik i trójkąt pod podłogę i siedzi zajebiście, nawet jeszcze pod koło upchnąłem 2 kamizelki odblaskowe, jakieś szmaty i trochę innych gadżetów. A nawet jakbym auto sprzedawał, to chyba bardziej się klient ucieszy,