Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z uczelni gdzie pisałem kolokwium. Niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie prowadzący, który w pewnym momencie wali tekstem:

Hehe pamiętacie tego grubego typa co rozwalił Szpilkę? Hehe no właśnie rozwalił nokautem innego kolesia i to w 6 rundzie i ja tak czytam teraz komentarze hehe i jeden gość pisze "Właściwie to wygląda jak licealista, który zapisał się do kółka bokserskiego i przed każdym treningiem kupuje milky waye w szkolnym sklepiku."

W tym momencie zapaliła mi się lampka ostrzegawcza. Chwila chwila przecież ja skądś znam takie posrane żarciki. Jakoś kojarzy mi się to z moim ukochanym portalem ze śmiesznymi obrazkami. No ale nieee poważny pan dr. inż. nie może uczestniczyć w tej karuzeli #!$%@?. Wrodzona ciekawość nie pozwoliła mi jednak zostawić tej sprawy samej sobie. Jako pilny student siedziałem w pierwszej ławce więc hyc głowa do przodu i zerkam mu na monitor a tam


Sytuacja wygląda tak - prowadzący się śmieje, wszyscy lekki uśmiech z grzeczności no i ja w pierwszej ławce puchnę ze śmiechu z prowadzącego. No nic wracam do pisania. I w tym momencie obudził się we mnie prawdziwy mirek. Mam napisać coś rozsądnego, przecież uczyłem się tego, wszystko umiem a w głowie tylko

No weź mu powiedz usuń konto. Raz się żyje, poprawa we wrześniu, filozofia XD

No ale #!$%@? przeca jestem prawdziwy miras- stulejarz, białorycerz i kaleka umysłowa więc siedziałem cicho i próbowałem się skupić. No i wreszcie przechodzimy do meritum. Pomóżcie dolecieć w gorące niech Pan prowadzący dowie się, że kolos poszedłby mi lepiej gdyby sprawdzający nie był mirkiem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
A no i standardowo, w twarz nie miałem odwagi to chociaż tutaj napiszę:
PANIE DOKTORZE USUŃ KONTO
#studbaza #studia #pw #warszawa #boks
  • 66
  • Odpowiedz
  • 9
@NowyGrzes o ja cie jasny #!$%@? xD
ja bym chyba parsknął, dodatkowo teraz jak pomyślę o No ale nieee poważny pan dr. inż. nie może uczestniczyć w tej karuzeli #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NowyGrzes: U mnie na polibudzie pierwsze zajęcia z informatyki

Mamy tu mirkujących?

xDD dwie osoby niepewnie się zgłaszają oraz ja.

No to będzie się
  • Odpowiedz