Wpis z mikrobloga

Borsucza redukcja. Tydzień 4. Borsuk rozdaje Berberynę

Zacznijmy od tej berberyny. Otóż dostałem jej trochę za dużo. Dlatego mam do rozdania jedną fiolkę Berberyny HCL firmy Apollo (120 tabletek po 300 mg). Jeden z niewielu suplementów, który faktycznie naukowo działa i to na poziomie porównywalnym do metforminy (wiecej info tutaj - https://examine.com/supplements/berberine/).

No ale jak wygrać? Zaplusować ten wpis oraz obserwować mój profil oraz tag #fullborsukworkout . Jednakże fajnie jakby jednak brały udział osoby zainteresowane tematyką, nie zależy mi na sztucznym nabijaniu sobie tutaj cyferek. Korzystając z okazji podczas "rozdajo" przypominam, że na http://muscle-zone.pl z BORSUK05 macie 5 % taniej.

A teraz przejdźmy do kolejnej relacji z Borsuczek redukcji.

Borsucza redukcja. Tydzień 4

Uwaga trochę stanęła w miejscu, ale forma mimo wszystko się poprawia. Realne wydane się założenie na koniec tego cyklu 3x160 MC, 3x150 siad, 3x90 kg ławka. W tym tygodniu zrobiłem refeed przez dwa dni z dodatkowymi 100 W, a następnie obciąłem na stałe 50 W każdego dnia. Obecne makro to 250 W, 80 T, 200 B, na którym raczej powinienem polecieć w okolice 79-80 kg. O dziwo mam wrażenie, ze na masie zbudowałem więcej mięsa aniżeli mi się zdawało i przy 75 kg powinno to już wyglądać zacnie. Jedyne co przeszkadza na aktualny moment, to brak aktywności poza siłownią, pogoda nie rozpieszcza, gdy zaczną się spacery z pewnością będzie łatwiej.

Treningowo niestety mała kontuzja barków. Przy wyciskanie na barki hantelków siedząc 25 kg niestety na 10 powtórzeniu straciłem stabilizacje i coś chrupło. W 3 dni treningowe odpuściłem obciążanie barków i głównie się rehabilitowałem, ale już wygląda wszystko ok. Powoli muszę schodzić z 4x uppper + 1 lower i wrócic do 2-3 lower, w ostatnim czasie już sobie przeorałem łokieć, nadgarstek i bark, więc to znak, że trochę góra ciala jest przeładowana. MC sumo coraz lepiej wchodzi, bo mialem agresję, ze robię nim mniej niż klasykiem, ale obecnie zaczynam to ładnie czuć i 170 kg już sobie podciągnąłem testowo, więc powoli jesteśmy w domu.

Suplementacyjnie testowo właśnie dodaję berberynę + EGCG + kwercetynę w 6-8 tygodniowym cyklu.

Hormonalnie się konsultowałem z kilkoma mądrymi głowami. Niestety bez bicia towaru tutaj dużo nie można poradzić; ale należy szukać pozytywów - jak na kobietę to w miarę nieźle liftuję ( ͟ʖ).

Powoli chyba też dojrzewam do decyzji, ze już w lipcu po redukcji chce odpuścić podejście "bodybuilding" i skupić się na podejściu bardziej "3 bojowy" jeśli wkupię się w łaski @IntruderXXL a u Was jak idzie kochani?

#mikrokoksy #mirkokoksy #rozdajo #silownia #dieta #chudnijzwykopem #suplementy
Kasahara - Borsucza redukcja. Tydzień 4. Borsuk rozdaje Berberynę

Zacznijmy od tej...

źródło: comment_xM01mkiiPEK4Gk3q57Z3481qMprS7hBB.jpg

Pobierz
  • 27
@Kasahara: Przydałaby się do redukcji.

Mam podobne wyniki jeśli chodzi o wyciskanie na płaskiej, ale MC i siady dużo słabsze. I zawsze się zastanawiam czy to klatę mam mocną czy resztę takie słabe. Stażu nie mam dużo. 3 miesiące na silowni rok temu i trochę robienia pompek w domu.
@Kasahara: dej, mam podwyższony poziom glukozy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak serio to muszę w końcu iść zrobić krzywą insulinową, bo ostatnio wyszła mi niby w normie glukoza, ale 1 punkt więcej i bym przekroczył, a wcześniej jak miałem robione badania do pracy to właśnie 1 punkt ponad normę.
Hormonalnie się konsultowałem z kilkoma mądrymi głowami. Niestety bez bicia towaru tutaj dużo nie można poradzić; ale należy szukać pozytywów - jak na kobietę to w miarę nieźle liftuję ( ͟ʖ).


@Kasahara: Coś więcej?
@ArturR95:

Wysoki testosteron całkowity

Wysokie bardzo SHGB ponad normę

Bardzo niski testosteron wolny

Estradiol 3 razy ponad normę

Prolaktyna ponad normę

Dużo cech kobiecych od zawsze