Wpis z mikrobloga

Nie robię nic nielegalnego żeby się ukrywać. Bardziej chcę pomóc tej kobiecie niż #!$%@?ć jej oprawcom więc chcę rozgłosić tę sprawę i zaangarzować np. jakichś prawników.

W sprawie zbierania dowodów rozgłos może zaszkodzić ale takie szczegóły to zawsze można wysłać na PW do bezpośrednio zainteresowanych
@strachu8: Jesli pozwolisz - nie chodzi o to aby komuś "#!$%@?ć" czy sam fakt że ktoś chciałby robić coś niezgodnego z prawem. Bardziej obawiał bym się ewentualnej zemsty na mireczkach ze strony własnie państwa K. Jak widać są oni nieobliczalni, a po co z 2 strony dawać publicznie na siebie namiar, by potem użerać się ze absurdalnymi wezwaniami pokroju "Pan XYZ o pseudoniemie strachu8 groził w internetach że nasra mi na
Bardziej obawiał bym się ewentualnej zemsty na mireczkach


@grubson234567: będą jeździć po całej Polsce mścić się na każdym mireczku? Nawet dobry pomysł - wtedy nie będą przebywać w domu i kobieta będzie miała spokój. A jak do niektórych mirków przyjadą to się może skończyć to dla nich tragicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grubson234567 rozumiem Twoje argumenty i jest w nich sporo racji. Każda forma organizacji Mirków jest dobra. Jeżeli ktoś chce coś komuś powiedzieć poza wykopem, nie widzę problemu.

Jednakże jestem Mirkiem Wykopkiem i tu jest moja ojczyzna! Państwo K. już na pewno wiedzą co się dzieje, bo przecież tym się karmią i jak coś ma z tego być to musimy im dać jasny, czytelny sygnał. Wykop się nie boi, Wykop się nie da