Wpis z mikrobloga

  • 1150
Cora 11 miesiecy. Zapalenie pluc i prawie 40 stopni goraczki. Jestesmy przyjmowani na oddzial dzieciecy szpitala. Dajcie ze 2 plusy ;/ #dzieci #zalesie
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dymass: Jeśli chodzi o probiotyki, to nie kupuj pierwszych lepszych i to kilku rodzajów (niektóre są jednoszczepowe, a inne wielo), nie jakieś misiotabletki za kilkanaście złotych, tylko serio dobry probiotyk. Akurat tutaj wysoka cena idzie razem z jakością (koszt przebadania szczepów, badania na grupach kontrolnych, opracowanie formuły, aby bakterie dotarły tam gdzie ich miejsce). Każdy dobry probiotyk ma badania i można sprawdzić na jakiej grupie chorych były przeprowadzone (to ten
  • Odpowiedz
Przy drugim już jest większy luz. Przy trzecim podobno już w ogóle w------e, ale chyba nie chcę sam się przekonać ;-)


@kiszczak: Mam 3 małe diabły w domu, potwierdzam Twoje słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dymass: Moja pierwsze wylądowała w szpitalu z zapaleniem płuc jak miała 2 tygodnie, na szczęście żyjemy w czasach gdy zapalenie płuc skutecznie się leczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na moje dzieciaki paracetamol też czasami nie działa, Ibuprofen skuteczniejszy z reguły (Nurofen forte np.). paracetamol i ibuprofen można podawać na zakładkę a nawet jednocześnie jeśli trzeba.
  • Odpowiedz
@Dymass: Córka ma 40*C a ty mirkujesz i chcesz żebropusy. Ja p------e


@xertiz: no tak, ale gdyby z---------ł na kolanach do najbliższego kościółka prosić bozię o zdrowie dla córeczki, to już byłoby spoko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dymass: jak mozna o swojej córce powiedziec córa? Niesforna córa nocy czy Córa Koryntu?
Lata w powietrzu jakis konkretny wirus, moje dzieci pod 39 stopni goraczka, ale tylko ibuprofen dalem i podzialalo. Takze zdrowia.
  • Odpowiedz