Wpis z mikrobloga

@Dymass dwa dni temu mieliśmy też akcje, córa ledwie dwa lata pierwszy raz miała 40, po pół godziny po podaniu leków dopiero spadało, w międzyczasie mieliśmy niezłego stresach i dwa razy się ubierałem żeby na sor jechać.
Diagnoza: zapalenie oskrzeli
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MatekGagatek stwierdzono zapalenie pluc, po 3 dniach od podania antybiotyku z pluc praktycznie zeszlo, jednak wysoka goraczka powrocila wczoraj. Mysle, ze mogla dodatkowo cos podlapac w przychodni, bo siedziala czekajac na przyjecie 6h :/

@bacanahali a jakos tak mam od zawsze, wsiur jestem, to moze dlatego ;)
  • Odpowiedz
@Dymass: no to ogarną:) bo nie wiem czemu często w aptece, nawet jak lekarz zapisze jakiś droższy probiotyk, to proponują tańszy zamiennik, a jak ktoś się tym nie interesuje, to pomyśli, że to to samo, tylko taniej :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ja_sie_na_tym_znam i bialko Ci sie na mozgu nie scielo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) moj rekord to 41.7 przy anginie ropnej, jeszcze prze wenflon wtedy dostalo sie zakarzenie do zyly i czarna krecha byla juz niedaleko serducha. Zesralem sie wtedy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aerials, @xertiz wysnul zupelnie racjonalne stwierdzenie. Trudno miec do niego pretensje w dzisiejszym swiecie :) mialem chwile czasu, siedzielismy z zona i czekalismy na przyjecie ;)
  • Odpowiedz
@Dymass: Każda okazja jest dobra do wyżebrania paru plusów. Tylko nie zapomnij poinformować córkę, na pewno zrobi jej się lepiej gdy usłyszy że tatuś dzięki jej chorobie wyłapał parę znaczków na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
Co jest z wami #!$%@? nie tak ludzie?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Elaviart wpis jakich wiele, powtarzaja sie co jakis czas. Ludzie albo daja plus, albo nie. Kogo obchodzi, czy wpis zdobedzie jakies plusy czy nie? Naprawde sadzisz, ze elektroniczne znaczki na ekranie cokolwiek dla mnie znacza? ;) Mile slowa otuchy sa w porzadku, kiedy sleczysz przy lozku dziecka, lub jak trzymasz malucha, bo pakuja mu wenflon. Pomogli napewno lekarze i leki. Dzwonili do mnie tesciowie i rodzice, zeby zapytac jak sie mala
  • Odpowiedz
Kogo obchodzi, czy wpis zdobedzie jakies plusy czy nie?

@Dymass: Z treści wynika, że ciebie i o tym właśnie pisałem. Wydaje mi się to dość proste - skoro nic nie znaczą to po co o nie prosić? Sądzę, że słowa otuchy otrzymałbyś i bez #zebroplusy
Nie porównałem cię do rodziców żebrzących na horą curkę, także nie wiem o czym mówisz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Elaviart teoretycznie potral ze smiesznymi obrazkami, a ludzie nadal biora wszystko doslownie. Nie mam do Ciebie pretensji, nie jestes jedynym, ktory twierdzi, ze zebram o plusy bo hora curka ;)
  • Odpowiedz