Wpis z mikrobloga

via Android
  • 30
@xertiz wszyscy robimy cos, aby na chwile odgonic mysli. Jestesmy przy niej z zona, wiec wyluzuj. Plusy plusami, bardziel liczy sie mile slowo ;)
@spenser jest w formie jak goraczka nie przekracza 38 stopni
@kiszczak pierwsze dziecko, czlowiek zawsze ma stres, jak sie cos takiego dzieje
@ZnienawidziszMnie czopa dostala w domu, przed wyjsciem, w ciagu 30 minut nie reagowala, wiec szybka decyzja. Od 13go jest na antybiityku i od wczoraj tak silnie
  • Odpowiedz
  • 69
@Dymass będzie dobrze, dostanie kroplówki z antybiotykiem, jakieś inhalacje i wyzdrowieje. Pilnujcie tylko zeby nie stykała się z dziećmi z wirusówkami, jakimiś rotawirusami, bo wyjdzie z tym ze szpitala i znów zachoruje. O ile będzie możliwości to starajcie się żeby na sali takie dziecko z nią nie leżało,no i pamiętać o higienie, myjcie jej ręce często, pilnujcie też pielęgniarek, żeby były ręce i zmieniały rękawiczki przed wykonywaniem zabiegów u waszej córki
  • Odpowiedz
@Dymass będzie dobrze :) mój pierwszy raz zapalenie płuc miał w wieku 7 miesięcy a drugie 4 lat. 2 tygodnie w szpitalu wiec naszykuj dużo zabawek :) kup jej dużo probiotykow - różnych. Poproś w aptece o 3 probiotyki z różnymi skladami, to bardzo ważne, bo później będą problemy z brzuchem. Suplementujecie zimą witaminę D?
  • Odpowiedz
@Dymass po prostu zapytaj lekarza. Czemu mieliby nie pozwalać? U moich dzieci podczas antybiotykoterapii nie ma opcji żeby jedna kapsułka z jednym składnikiem dala cokolwiek. Podaje różne i to kilka razy dziennie bo jak nie to srają strasznie :P tak to już z gowniakami jest ze same problemy :D usciskaj żonę bo pewnie mocno się stresuje
  • Odpowiedz
@Dymass ja ze swoją 9msc tez wlasnie w szpitalu, druga doba mija. Najgorsze jest to, Ze dookola same chore dzieci na zapalenia pluc i boje sie zeby nie złapała.. mam nadzieje ze po poludniu ją stad zabiore..
3maj sie kumplu bedzie dobrze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Insane_Mike w szpitalu to jeszcze rozumiem, bo jest ciagla opieka, masz lekarza pod reka. Wczoraj bylismy na izbie przyjec. 1 pediatra. 40 osob w kolejce, 6h czekania. Wszyscy do okola smarkaja, wiec cos doszlo po drodze.
  • Odpowiedz