Wpis z mikrobloga

Nie ma takiej gry jak "We Are Here"...
Jest "We WERE Here"

Wracając do wstawki CPY, analizując to pod kątem że na początku jest "WE" (We wuz kings xD) i to że zaraz po tej wstawce wrzucili film "Dunkierka" z 2017, a że film traktuje na ataku na francuzów, Francuzi = ubisoft, stawiam że na dniach będziemy widzieć Assassin's Creeda Origins
@StraznikZawartosci
VMP był w Denuvo V3, Denuvo V4 było od VMP wolne i teraz w bodajże... V4.7 znowu VMP wróciło, z tym że VMP w przypadku AC:O jest NAD denuvo nie pod nim, to przez nie trzeba sie przekopać jako pierwsze a nie przez sam Anti Tamper
Chociaż i tak najbardziej dziwi mnie fakt braku aktualizacji do starych wstawek jak np Warhammera 2 Total War i dodatku, przecież Steampunksy go zrobili momentalnie, a nie wydaje mi sie zeby denuvo bylo tam zaktualizowane
@StraznikZawartosci
Nawet nie 5 xD, z 1 minuta max, scrackowanie steamstuba, nawet najnowszego to jest mrugniecie okiem. Ale obyś miał racje, zwłaszcza że CPY jak dawało hinta to u nas w polsce naszego czasu tej samej nocy wychodzila wstawka, przynajmniej ja tak to pamiętam że zawsze jak był hint, to wstawałem rano patrzeć na nowe SCENE wstawki i wstawka od CPY zawsze była xD
Zobaczymy, najważniejsze że dali znak, że są, teraz
Ja się boje, żeby to nie był fejk, ale raczej nie jest, bo NFO od tak sobie dodać nie można do tej bazy a jak już to w ciągu kilkudziesięciu minut zostanie obalone. No i żeby nie zrobili trolla i nie dali gry na która nikt nie czeka np. takie Star Ocean czy Sonica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daje czas do soboty wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak nic nie będzie to ktoś albo se jaja robił albo chcieli po prostu dać znać zwyczajnie że dalej coś robią, a ile to potrwa to nikt nie wie