Wpis z mikrobloga

Dziwnym jest fakt, że osoba "której powierzona została obsługa internetu" - swoją drogą bardzo dziwne zdanie, czy chodzi tutaj o obsługę internetu w skali globalnej? - tak dokładnie opisywała zaistniałe sytuacje będąc tylko wykonawcą usługi ale nie była z firmą związana.
  • Odpowiedz
@syla101: Cwaniak wyedytował swój wpis na facebooku (być może po Twoim komentarzu), i pousuwał spacje sprzed przecinków :D co za strzał w kolano
  • Odpowiedz
dla jednej osoby , nocleg z czwartku na piątek:

Tarasy Wang, opinia - bardzo dobry, 8,4- 122 złote

Rezydencja AS, opinia- bardzo dobry, 8,3- 216 złty- śniadanie wliczone w cenę

Hotel relaks Wellnes SPA opinia-fantastyczny, 8,6 - 189 złoty ze śniadaniem


@tataxxl: z d--y porównanie, bo nie wszyscy mają pokoje jednoosobowe
przykładowo w grafie za 2 osoby zapłacisz też 130 PLN, a w Tarasach ile? ( ͡°( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@darek4099 najlepsze:
Zleciliśmy to komuś I nie mieliśmy czasu sprawdzać opinii i odpowiedzi.
...
Chcieliśmy żeby opine były dla nas wskaźnikiem co zmienić.

Czyli są dla nas ważne bo mówią czego klient oczekuje tylko ich nie czytamy xD
  • Odpowiedz
Chyba można pomimo niskiego standardu zadbać o czystość i schludny wygląd pomieszczeń...

Są np. biedni ludzie, którzy nie noszą drogich ciuchów, ale ani od nich nie śmierdzi ani nie wyglądają jak półtorej nieszczęścia. Wszystko zależy od podejścia. Jak jest się z natury abnegatem to nie ma w ogóle dyskusji...

Żenada.
  • Odpowiedz
@AmolProtos: Ale p---------e. Nie chce mi się teraz szukać, ale przecież koleś w komentarzach się odnosił bezpośrednio do osób i rozmów z nimi, więc na 100% to osoba na co dzień pracująca w ośrodku
  • Odpowiedz
@darek4099: Właściwie to przedostatni akapit wszystko wyjaśnia - "takie ważne opinie dla nas, dzięki nim wiemy co można ulepszyć, a jednak ich nie czytaliśmy". Czy Janusze nie są w stanie zrozumieć, że takim czymś tylko kopią pod sobą dołek?
  • Odpowiedz
mi się teraz szukać, ale przecież koleś w komentarzach się odnosił bezpośrednio do osób i rozmów z nimi, więc na 100% to osoba na co dzień pracująca w ośrodku


@mike-mo: To nie oznacza, że to właściciel Einstainie.
  • Odpowiedz
"Przepraszam to nie ja wziąłem kredyt tylko zatrudniona przeze mnie osoba. Staram się z tą osobą skontaktować ale nie odbiera. Z braku czasu wcale się nie interesowałem skąd mam tyle pieniędzy" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz