Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/28930549/ehehe-loszka-ze-mna-zerwala-chyba-piszac-dajcie-ty/

Nawiązując do tego, strasznie się zawiodłem, po paru dniach daliśmy sobie szansę, był to wielki błąd, ta osoba zjadła mnie psychicznie, sama twierdziła że jest królewna(no szit), spedzilismy w sumie sylwestra, ostatni piątek byłem u niej i było przyjemnie mówiła jak to mnie kocha, ale przy jej rodzicach szkalowala mnie i się śmiała aż mi było głupio, potem przepraszala, pomijając to było ok, i teraz w niedzielę od 19 kazała mi do niej nie pisać tak nagle zupełnie, dziś spotkałem ja z koleżanką, udawała że mnie nie widzi i kazała mi iść, później wracałem z nią busem a ona mnie ignorowala i nie chciała zamienić słowa, mówiąc że wszystko ok, ale jak zwykle klamala i teraz pisała mi że c--j ja obchodze od dawna(jeszcze dwa dni temu było wszystko ok, nic nie zawinilem) i prosiłem mi chociaż o wyjaśnienia, ale ona mówi że nie ma o czym gadać, pytałem się jej a co z piątkiem, to zaczyna mnie wyzywać od toksycznych osób, że manipuluje ja i wzbudzam w niej wyrzuty sumienia, echh najgorsze to że sama nigdy nie potrafi przyznać się do błędu, pozatym tak dodatkowo miała problemy gdy zamieniłem słowo z koleżanką, a gdy ona "superkuje" jakiś typów w tym jej niedoszlego to już okej. (nie nie jestem o to zazdrosny tylko j---e hipokryzja i mnie to boli), naszczescie nie czuje do niej tego samego uczucia tak bardzo, od pamiętnego momentu, tylko boli mnie serce że drugi raz się w to szambo borderlinu wwalilem, mireczki co sądzicie o tym wszystkim? W DODATKU MOGE NAPISAC ZE MA COS TAKIEGO, ZE MA TAKA PRZYJACIOLKE O KTORA JEST ZAZDROSNA I POTRAFI JA SZKALOWAC BO MA INNA KOLEZANKA TA JEJ KOLEZANKA I OBRAZAC I MOWIC "NIE CHCE MIEC Z NIA KONTAKTU" PO CZYM ODNOWIC POWTORZ CZYNNOSC 3/4 RAZY OD WAKACJI XD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #zwiazki #borderline
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cojestpiec: z robieniem z siebie ofiary i wybielaniem siebie to typowa ona, byłem z kumplami na piwie i nagle pisze do mnie właśnie to że ona straciła przezemnie znajomych, bo ja jestem nudny i moje życie też xd co z tego że co tydzień w weekend spotykam się z grupą kumpli i chodzimy na jakieś p--o czy coś podobnego, a ona nie wylazi z domu chyba że ja wyciągnę sila
  • Odpowiedz
@Shomon: Miałem to samo. klatka, blokujesz mnie, nie mam znajomych przez Ciebie. C--j@, mieszkaliśmy razem sam chciałem zapraszać ludzi, tylko po to żeby od nich póżniej usłyszeć że podobno ja nikogo nie chcę zapraszać bo jestem zazdrosny xD w pewenym momencie uznałem, ok nie zapraszmy nikogo to będę wychodził sam do ludzi skory ty nie chcesz ze mną. Za każdym razem była inba. Teraz nie ma kłótni, jest spokój. Polecam
  • Odpowiedz
@Shomon

i nagle pisze do mnie właśnie to że ona straciła przezemnie znajomych, bo ja jestem nudny i moje życie też xd


Aż się we mnie zagotowało, nie masz do siebie szacunku w ogóle :/
  • Odpowiedz
szkalowala mnie i się śmiała aż mi było głupio...


@Shomon: jak już zaczęła szkalować to trzeba było zapalić sobie czerwoną lampkę w głowie a w momencie jak kazała przestać się odzywać, to już było za późno, zresztą jedyna opcja to naprawdę przestać się odzywać, aż bym sama szukała kontaktu, cóż to zaczęło się wcześniej i wcześniej skończyło, opisałeś etap końcowy, rozpadowy...

edit: kiedy Tobie się jeszcze wydawało, że jest ok,
  • Odpowiedz
@Vandal83: może i tak, lecz najbardziej bolą mnie te fake uczucia jak to mi mówiła :/, starałem się bardzo od samego początku i pewnie za dużo, przez to stanęła mi na głowie i miała mnie dość, plus jej częste fochy i szukanie atencji
  • Odpowiedz
@Shomon "Prosiłem o wyjaśnienia. Udawała, że mnie nie widzi. Kazała mi iść." Możesz jeszcze z godnością patrzeć w lustro?;)
Mireczku, już bardziej poniżyć się nie mogłeś, więc teraz musi być tylko lepiej. Tylko ubierz wreszcie jaja( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shomon co tu więcej pisać... daj sobie czas, skup się na sobie, znajdź jakieś nowe hobby żeby odciągnąć myśli i w żadnym przypadku nie utrzymuj z nią żadnego kontaktu blokuj na czym się da ( ͡º ͜ʖ͡º) za jakiś czas będzie Ci trochę wstyd za swoją uległość Ale będziesz się z tego śmiał ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
mireczki co sądzicie o tym wszystkim?


@Shomon: sądzę, że to iż się od niej nie odciąłeś dwa tygodnie temu jest oznaką że nie masz rigczu, gościówa widzi że sam siebie nie szanujesz więc i ona Tobą gardzi. Weź się ogarnij, bo laska jest ewidentnie p----------a nieodwracalnie a Ty do niej lgniesz jak mucha do gówna, zamiast się odciąć całkowicie.
  • Odpowiedz