Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/28930549/ehehe-loszka-ze-mna-zerwala-chyba-piszac-dajcie-ty/

Nawiązując do tego, strasznie się zawiodłem, po paru dniach daliśmy sobie szansę, był to wielki błąd, ta osoba zjadła mnie psychicznie, sama twierdziła że jest królewna(no szit), spedzilismy w sumie sylwestra, ostatni piątek byłem u niej i było przyjemnie mówiła jak to mnie kocha, ale przy jej rodzicach szkalowala mnie i się śmiała aż mi było głupio, potem przepraszala, pomijając to było ok, i teraz w niedzielę od 19 kazała mi do niej nie pisać tak nagle zupełnie, dziś spotkałem ja z koleżanką, udawała że mnie nie widzi i kazała mi iść, później wracałem z nią busem a ona mnie ignorowala i nie chciała zamienić słowa, mówiąc że wszystko ok, ale jak zwykle klamala i teraz pisała mi że c--j ja obchodze od dawna(jeszcze dwa dni temu było wszystko ok, nic nie zawinilem) i prosiłem mi chociaż o wyjaśnienia, ale ona mówi że nie ma o czym gadać, pytałem się jej a co z piątkiem, to zaczyna mnie wyzywać od toksycznych osób, że manipuluje ja i wzbudzam w niej wyrzuty sumienia, echh najgorsze to że sama nigdy nie potrafi przyznać się do błędu, pozatym tak dodatkowo miała problemy gdy zamieniłem słowo z koleżanką, a gdy ona "superkuje" jakiś typów w tym jej niedoszlego to już okej. (nie nie jestem o to zazdrosny tylko j---e hipokryzja i mnie to boli), naszczescie nie czuje do niej tego samego uczucia tak bardzo, od pamiętnego momentu, tylko boli mnie serce że drugi raz się w to szambo borderlinu wwalilem, mireczki co sądzicie o tym wszystkim? W DODATKU MOGE NAPISAC ZE MA COS TAKIEGO, ZE MA TAKA PRZYJACIOLKE O KTORA JEST ZAZDROSNA I POTRAFI JA SZKALOWAC BO MA INNA KOLEZANKA TA JEJ KOLEZANKA I OBRAZAC I MOWIC "NIE CHCE MIEC Z NIA KONTAKTU" PO CZYM ODNOWIC POWTORZ CZYNNOSC 3/4 RAZY OD WAKACJI XD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #zwiazki #borderline
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powalacz: Tak akurat obczailem z ciekawosci po ponad roku tego typka i nie pisala od tego momentu jak zmienil zdjęcie( ͡° ͜ʖ ͡°) xDDD teorie spiskowe
  • Odpowiedz
@Shomon kłamie i manipuluje, na ziemi jest 7 442 000 000 ludzi, a Ty musisz się w---------ć w toksyczną idiotke XD

Mówiłem Ci, ona się Tobą bawi widzi że jesteś słaby i można Tobą pomiatać bo i tak z nią będziesz XD zerwij z nią, zerwij kontakt, zapisz sobie na kartce dlaczego z nią zrywasz, przyklej gdzieś na biurku abyś nie zapomniał jak było c-----o i dlaczego tak postanowiłeś, wiem że
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: xD boli mnie troche to ze wybrałem z dwóch kandydatek tą właśnie bo ona wykonała pierwszy krok i przez poczatkowy miesiac mialem wątpliwości czy to był dobry pomysl, cały czas w glowie miałem tą inną, która podobała mi sie dłużej, ale ta co wybrałem była moją przyjaciółką( ͡° ͜ʖ ͡°). A moglobyc lepiej ;/
  • Odpowiedz
@Shomon Takie chcą tylko aby "było dobrze" czyli żebyś dalej był z nią, dawał atencje, a ona moze miec w dupie i robić co chce, jak zerwiesz z nią i urwiesz kontakt to zobaczysz jak jej odwali i jak bardzo będzie Cię "kochać" to czysta manipulacja XD
  • Odpowiedz
@Helsantonio_Montes: Sama mówiła mi ze mam sie starać bardziej XD mimo ze taki szajs odwalałem jak jakies czekoladki itp, przyjezdzalem kiedy byla smutna i zawsze bylem pierwszy gdy cos jej bylo nie tak xD nie wiem czy liczy na kogoś kto będzie sie starał, ale oceniając siebie jak sie o nią starałem to byłem typem osoby z tej górnej półki odnośnie tego i poprawiania humoru.
  • Odpowiedz
@Shomon: Dlatego myśl tym co masz w spodniach przy wyborze, kręciła Cie bardziej, a wybrałeś głową, bo strach wygrał, przyjaciółka + wyszła z inicjatywą.
Nie zachowywałeś się jak facet tylko jak piesek na posyłki. Nigdy nie dawaj więcej w związku niż druga osoba, ma być 50/50, od czasu do czasu można wyjść z jakaś inicjatywą, ale jak ciągle po nią latałeś, zasypywałeś czekoladkami i inny szajs, czyli dawałeś dużo więcej
  • Odpowiedz
@Cojestpiec: @kraszew: Do tego, obwiniała mnie ostatnio ze przezemnie nie ma znajomych, mimo ze chcialem ciągnąc ją wszędzie, to wymyślała i mówiła że nie lubi ludzi i jest antyspołeczna, po czym po jakimś czasie obwinia mnie o to ze przezemnie stracila znajomych mimo ze nie stalem na przeszkodzie zadnej.
  • Odpowiedz
@Shomon: Jak ja to dobrze znam "straciłam przez Ciebie wszystkich przyjaciół, czemu każdy trzyma twoją stronę, a nie moją". Robienie z siebie ofiary i niewiniątka, próba wybielenia się wśród innych osób. Nie reaguj w ogóle na to, bo zacznie wypisywać, że ciągle do Ciebie coś czuje. To są standardowe shit testy różowych po rozstaniach, można by było o tym książkę napisać "10 typowych tekstów kobiet po rozstaniu" i każdy byłby
  • Odpowiedz
@Shomon: jakbyś pisał o mojej byłej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirku...z autopsji, s--------j i nie wracaj. Dał jej spokój. Jak chcesz pogadać to wal śmiało na PW. Trzymaj się.
  • Odpowiedz