Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/28930549/ehehe-loszka-ze-mna-zerwala-chyba-piszac-dajcie-ty/

Nawiązując do tego, strasznie się zawiodłem, po paru dniach daliśmy sobie szansę, był to wielki błąd, ta osoba zjadła mnie psychicznie, sama twierdziła że jest królewna(no szit), spedzilismy w sumie sylwestra, ostatni piątek byłem u niej i było przyjemnie mówiła jak to mnie kocha, ale przy jej rodzicach szkalowala mnie i się śmiała aż mi było głupio, potem przepraszala, pomijając to było ok, i teraz w niedzielę od 19 kazała mi do niej nie pisać tak nagle zupełnie, dziś spotkałem ja z koleżanką, udawała że mnie nie widzi i kazała mi iść, później wracałem z nią busem a ona mnie ignorowala i nie chciała zamienić słowa, mówiąc że wszystko ok, ale jak zwykle klamala i teraz pisała mi że #!$%@? ja obchodze od dawna(jeszcze dwa dni temu było wszystko ok, nic nie zawinilem) i prosiłem mi chociaż o wyjaśnienia, ale ona mówi że nie ma o czym gadać, pytałem się jej a co z piątkiem, to zaczyna mnie wyzywać od toksycznych osób, że manipuluje ja i wzbudzam w niej wyrzuty sumienia, echh najgorsze to że sama nigdy nie potrafi przyznać się do błędu, pozatym tak dodatkowo miała problemy gdy zamieniłem słowo z koleżanką, a gdy ona "superkuje" jakiś typów w tym jej niedoszlego to już okej. (nie nie jestem o to zazdrosny tylko #!$%@? hipokryzja i mnie to boli), naszczescie nie czuje do niej tego samego uczucia tak bardzo, od pamiętnego momentu, tylko boli mnie serce że drugi raz się w to szambo borderlinu wwalilem, mireczki co sądzicie o tym wszystkim? W DODATKU MOGE NAPISAC ZE MA COS TAKIEGO, ZE MA TAKA PRZYJACIOLKE O KTORA JEST ZAZDROSNA I POTRAFI JA SZKALOWAC BO MA INNA KOLEZANKA TA JEJ KOLEZANKA I OBRAZAC I MOWIC "NIE CHCE MIEC Z NIA KONTAKTU" PO CZYM ODNOWIC POWTORZ CZYNNOSC 3/4 RAZY OD WAKACJI XD
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #zwiazki #borderline
  • 53
  • Odpowiedz