Wpis z mikrobloga

O co chodzi z facetami na Wykopie? Mam na myśli facetów w wieku 20-25 lub może nawet nieco więcej.
Ich podstawowe problemy które tutaj czytam:
- nigdy się nie całowałem, jestem prawiczkiem
- nie umiem zagadać na żywo do obcych kobiet
- nie mam co robić w piątkowe/sobotnie wieczory i się nudzę w domu
- źle wyglądam
- chcę kupić samochód ale nie znam się zupełnie na samochodach
- nie wiem jak zmienić wiertło w wiertarce (serio był taki wpis dorosłego faceta)

Słuchajcie... Co się stało z facetami? Jak ja byłem w tym wieku to:
- każdy w moim wieku miał normalne i bardzo udane kontakty z kobietami
- podrywało się kobiety na mieście a nie w internecie (ogólnie podryw w necie był uznawany za wstyd)
- weekendy się spedzało ze znajomymi, a samotnicy mieli na tyle dużo hobby że byli zajęci i nie mieli powodów do narzekań
- jak ktoś miał problem ze swoim wyglądem to ćwiczył i wygląd się poprawiał
- w samochodach każdy facet siedział od dziecka i ogarniał wszystko, a kupowanie auta to zawsze była przyjemność czy jakieś podstawowe naprawy
- o wiertarce i innych sprzętach nawet nie wspominam bo wiecie co napiszę... 10-letnie dziecko to umiało obsłużyć...

#przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 241
  • Odpowiedz
@Jokker: „Od kobiety nie wymagam bo kobiety znają się na kobiecych tematach a faceci na męskich - takie prawa natury.”

No bo już w czasach prehistorycznych faceci grzebali w autach, to nieodłączalny element naszej ewolucji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szanuje za wywoływanie bulu dupska, ale nie czaje czemu zagadywanie na ulicy jest dla ciebie wyznacznikiem męskości, 90% moich znajomych ma partnera że szkoły/studbazy cały czas i również uważa zagadywanie do kobiet z którymi nie masz nic wspólnego za dziwne


@piniondz: Jasna sprawa, że jak się ludzie poznali w szkole/na studiach/w pracy to super. Z tym zagadywaniem obcych to piszę do tych którzy siedzą sami w domu i narzekają że
  • Odpowiedz
No bo już w czasach prehistorycznych faceci grzebali w autach, to nieodłączalny element naszej ewolucji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BotGirl: Np. ja od dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°) W wieku kilku lat rozbiłem rowerkiem ojcu lampę w Fiacie 126p i potem ojciec kazał mi wymieniać jak kupił nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla faceta kupno auta to powinna być przyjemność.


@Jokker: kobieta powinna zostać w kuchni. Teraz powiedz w gronie znajomych jedno i drugie zdanie i obserwuj reakcje. Jak powiesz, że facet POWINIEN, to wszystko będzie spoko. Jak nie daj boże powiesz, że kobieta coś powinna, to masz murowaną gównoburzę, obrobioną dupę i etykiete "staroświeckiego faceta" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem w długoletnim związku, więc niestety nie do
  • Odpowiedz
@Jokker: Co nie zmienia faktu, że z „prawami natury” grzebanie w autach wiele wspólnego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja zawsze lubiłam zbijać rzeczy z drewna na podwórku i oglądać wnętrzności martwych zwierząt gdy weterynarz robił sekcje zwłok, więc „panie, dzisiaj już nie ma prawdziwych kobiet, moje koleżanki to potrafią mdleć na takie widoki”?
  • Odpowiedz
kobieta powinna zostać w kuchni. Teraz powiedz w gronie znajomych jedno i drugie zdanie i obserwuj reakcje. Jak powiesz, że facet POWINIEN, to wszystko będzie spoko. Jak nie daj boże powiesz, że kobieta coś powinna, to masz murowaną gównoburzę, obrobioną dupę i etykiete "staroświeckiego faceta" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DeafSilence: Ale samochody to przyjemność, a kuchnia to obowiązki. Jakbyś powiedział że kobieta powinna znać się na
  • Odpowiedz
Ale samochody to przyjemność, a kuchnia to obowiązki.


@Jokker: ??? Ja np. lubie gotować. Auta też mam i miałem, ale bardziej to wynikało z obowiązku, bo właśnie miałem laske, albo prace dalej niż 5m od domu, bo do najblizszego sklepu byla godzina drogi itd. W dzisiejszych czasach auta, to właśnie jakiś tam obowiązek jeżeli chcesz cokolwiek załatwić, szczególnie w małych miasteczkach. Jak komuś jest niepotrzebne auto, to dlaczego POWINIEN się
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że z „prawami natury” grzebanie w autach wiele wspólnego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja zawsze lubiłam zbijać rzeczy z drewna na podwórku i oglądać wnętrzności martwych zwierząt gdy weterynarz robił sekcje zwłok, więc „panie, dzisiaj już nie ma prawdziwych kobiet, moje koleżanki to potrafią mdleć na takie widoki”?


@BotGirl: No z prawami natury może wiele samochód nie ma wspólnego, ale
  • Odpowiedz
@Jokker: XDDD o #!$%@? nie moge z Ciebie gosciu, jak juz w 2010 powstaly takie dziela jak hymn Karachanu XDDDD, po prostu wowczas chany byly glownym siedliskiem stulejarzy, wypok powolutku przejmowal ta role.
  • Odpowiedz
@Jokker: czytam co piszesz i za dużo jest w Twoich wypowiedziach słowa "powinien", a z tego co czytałem, to wielu ludzi pierwszą radę jaką dostaje od psychologa, to nie uzywac tego slowa, bo wywierasz na sobie presje, a jak nagle kilkadziesiat milionow facetow tak mowi, to wywiera presje na wszystkich i wtedy co madrzejsi nie mogac sobie poradzic z taka sila, po prostu ida swoja droga i nic nie musza
  • Odpowiedz
czytam co piszesz i za dużo jest w Twoich wypowiedziach słowa "powinien", a z tego co czytałem, to wielu ludzi pierwszą radę jaką dostaje od psychologa, to nie uzywac tego slowa, bo wywierasz na sobie presje, a jak nagle kilkadziesiat milionow facetow tak mowi, to wywiera presje na wszystkich i wtedy co madrzejsi nie mogac sobie poradzic z taka sila, po prostu ida swoja droga i nic nie musza


@DeafSilence:
  • Odpowiedz
@Jokker: Tak, zapomniałeś jeszcze dodać, że jak ktoś miał depresję to wystarczyło wyjść do ludzi i pobiegać. W ogóle chyba troll, bo nie wierzę, że ktoś o zdrowych zmysłach przed siedemdziesiątką może tak idealizować czasy swojej młodości.
  • Odpowiedz
@Pan_Mirek: Nie wiem ile Ty masz lat, ale jeśli z tak długiej dyskusji wyłapałeś tylko wątek samochodów, to chyba jesteś 15-letnim Sebą który ma problemy z czytaniem...
  • Odpowiedz
@Jokker: Młodzi ludzie teraz są zupełnie ogarnięci w większości, a na pewno nie ma jakichś ogromnych różnic z tym co było 10 lat temu. To z Ciebie bk, że ekstrapolujesz wpisy z wypoka na wszystkich młodych. Wykop to nie jest dobra próba dla społeczeństwa, a na dodatek nawet tutaj spierdoxy to nie większość. Po prostu są widoczni.
Masz problem z ogarnięciem liczb.
  • Odpowiedz
@Jokker: Wychodzi na to że jestem 21 letnią ciotą, bo mnie absolutnie nie obchodzą samochody i nie mam żadnego znajomego którego samochody na tyle interesują by się pytać go o naprawę auta, albo jego kupno, więc zapytałbym na mirko. Dopełnieniem tego jest to że na pewno #!$%@? by mnie strzelił jakbym miał znowu kupować auto.
  • Odpowiedz
To z Ciebie bk, że ekstrapolujesz wpisy z wypoka na wszystkich młodych. Wykop to nie jest dobra próba dla społeczeństwa, a na dodatek nawet tutaj spierdoxy to nie większość. Po prostu są widoczni.


@neib1: Nigdzie nie pisałem o wszystkich młodych. W pierwszym zdaniu zapytałem "O co chodzi z facetami na Wykopie?" Nie pytałem o wszystkich facetów w kraju. Tylko tutaj, na Wykopie.
  • Odpowiedz