Wpis z mikrobloga

O co chodzi z facetami na Wykopie? Mam na myśli facetów w wieku 20-25 lub może nawet nieco więcej.
Ich podstawowe problemy które tutaj czytam:
- nigdy się nie całowałem, jestem prawiczkiem
- nie umiem zagadać na żywo do obcych kobiet
- nie mam co robić w piątkowe/sobotnie wieczory i się nudzę w domu
- źle wyglądam
- chcę kupić samochód ale nie znam się zupełnie na samochodach
- nie wiem jak zmienić wiertło w wiertarce (serio był taki wpis dorosłego faceta)

Słuchajcie... Co się stało z facetami? Jak ja byłem w tym wieku to:
- każdy w moim wieku miał normalne i bardzo udane kontakty z kobietami
- podrywało się kobiety na mieście a nie w internecie (ogólnie podryw w necie był uznawany za wstyd)
- weekendy się spedzało ze znajomymi, a samotnicy mieli na tyle dużo hobby że byli zajęci i nie mieli powodów do narzekań
- jak ktoś miał problem ze swoim wyglądem to ćwiczył i wygląd się poprawiał
- w samochodach każdy facet siedział od dziecka i ogarniał wszystko, a kupowanie auta to zawsze była przyjemność czy jakieś podstawowe naprawy
- o wiertarce i innych sprzętach nawet nie wspominam bo wiecie co napiszę... 10-letnie dziecko to umiało obsłużyć...

#przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 241
  • Odpowiedz
ale po przeczytaniu ~połowy twoich postów w tej dyskusji doszedłem do wniosku, że jesteś większym przegrywem, niż przegrywy z których się śmiejesz.


@sasik520: No trudno. Ja wyraziłem moje subiektywne zdanie o innych, Ty o mnie. Wszystko gra:)
  • Odpowiedz
Chcesz to pomagaj, pokaż drogę, wesprzyj jakoś, jak to mowicie "koledzy sobie pomagają", to zrób to. Zamiast wyzywać, czym dowartościowujesz tylko siebie.


@wardenga: Pomagam, w tagach motoryzacyjnych czasem coś doradzam. W tagach "podrywania" też doradzałem, ale jednak stwierdziłem że tutaj nic nie pomogę jak ktoś nie chce niczego zmienić w swoim życiu.

Ty na porazkach innych, mimo że też posiadasz takie zachoania jak przegrywy, tylko w innych rejonach życia


@
  • Odpowiedz
@turek44:

Chcesz powiedzieć że u Ciebie w szkole/pracy na 100 osób 40 jest taka jak w tym wpisie?


Teraz nie pracuję więc nie mam danych.
Ze znajomych ze studiów jest nas 3 bez kobiety, to jest
  • Odpowiedz
@Jokker: Mój ojciec mi nigdy nie pozwolił dotknąć wiertarki. Argument: bo zepsujesz. Ma I grupę inwalidzką, a wieszał światełka przed domem na święta. Mi nie pozwolił, "bo zepsuję". Mam 23 lata. Wiem jak się wymienia wiertło tylko dlatego, że kiedyś pokryjomu to zrobiłem.
Kobiety? Hehe, ucz się, znajdź sobie pracę, potem zrób karierę, może jak będziesz miał 30 lat to będziesz za kobietami ganiać.
  • Odpowiedz
@Jokker: W ogóle nie znam kobiety w moim otoczeniu, która sprawia wrażenie, że lubi seks. Wszystkie albo wyglądają jakby były ze swoimi partnerami za karę, albo kreują się na cnotki "nie no, znajdę chłopaka jak będzie odpowiedni, czyli będzie miał jacht i milion dolarów na koncie, mi się nie śpieszy".
  • Odpowiedz
@Jokker a nie uwazasz ze to tez kwestia wychowania? Rodzice typu mebel ktorzy wola chlac wode/piwsko niz w jakis sposob dziecko zainteresowac/nauczyc czyms ciekawym i pozytecznym? Znam wiele takich przypadkow i niestety ale to jakich ma sie rodzicow mocno odzwierciedla to jaki kto jest w przyszlosci. Ci ktorzy staraja sie wyjsc temu na przeciw i staraja sie ogarnac zycie maja ciezko i niewiedza podstawowych rzeczy typu obsluga wiertarki czy naprawa samochodu
  • Odpowiedz
@Jokker: ta, bo to są ludzie z syndromem ofiary, przyjęli taką rolę(ofiary) i tylko czekają aż zaczniesz ich klepać po plecach i się litować. Ich to jara, oni tak funkcjonują. Normalny koleś to chociaż do googla zajrzy i poczyta jak czegoś nie wie.


@mat888: To co powiesz na temat OPa? Prostych rzeczy nie potrafi a próbuje klasyfikować całe mirko

Ktoś tu to już wrzucał
sylwke3100 - > @Jokker: ta, bo to są ludzie z syndromem ofiary, przyjęli taką rolę(of...

źródło: comment_2p9joTqyOtpoTxI1UVGk7C5L94eawPBE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jokker: Mnie nie intersesują samochody więc się na nich nie znam. Traktuję wóz jak środek do przewiezienia mojej szanownej dupy z punktu A do B.

Powiem Ci więcej. Jeżdżę też tramwajami a też nie wiem o nich za wiele. Niezły fakap, co? ;)
  • Odpowiedz
@Jokker chłopie, widzę że chyba mam tyle lat co Ty i ogólnie na świecie nie tylko na wykopie zawsze takie osobniki były są i będą, nie gadaj głupot że kiedyś było lepiej i to kiedyś to było 5lat temu... Gdybyś powiedział 20lat temu że było inaczej itd może i bym się zgodził w tej materii, wracając do wykopu to odkąd tu jestem blisko 9lat bylu użytkownicy z blachymi problemami być może
  • Odpowiedz