Wpis z mikrobloga

O co chodzi z facetami na Wykopie? Mam na myśli facetów w wieku 20-25 lub może nawet nieco więcej.
Ich podstawowe problemy które tutaj czytam:
- nigdy się nie całowałem, jestem prawiczkiem
- nie umiem zagadać na żywo do obcych kobiet
- nie mam co robić w piątkowe/sobotnie wieczory i się nudzę w domu
- źle wyglądam
- chcę kupić samochód ale nie znam się zupełnie na samochodach
- nie wiem jak zmienić wiertło w wiertarce (serio był taki wpis dorosłego faceta)

Słuchajcie... Co się stało z facetami? Jak ja byłem w tym wieku to:
- każdy w moim wieku miał normalne i bardzo udane kontakty z kobietami
- podrywało się kobiety na mieście a nie w internecie (ogólnie podryw w necie był uznawany za wstyd)
- weekendy się spedzało ze znajomymi, a samotnicy mieli na tyle dużo hobby że byli zajęci i nie mieli powodów do narzekań
- jak ktoś miał problem ze swoim wyglądem to ćwiczył i wygląd się poprawiał
- w samochodach każdy facet siedział od dziecka i ogarniał wszystko, a kupowanie auta to zawsze była przyjemność czy jakieś podstawowe naprawy
- o wiertarce i innych sprzętach nawet nie wspominam bo wiecie co napiszę... 10-letnie dziecko to umiało obsłużyć...

#przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 241
To żałosne jak wzorując się na przekroju własnych znajomych (wywodzących się z twojego środowiska) od razu rzucasz osąd jak powinien wyglądać mężczyzna. Może nawet nie o to chodzi, bo w sumie to każdy przejmuje jakieś wzorce (chociaż u Ciebie przeraża skala xD). Żałosne jest to, że wg Ciebie każdy mężczyzna w twoim wieku spędzał czas na imprezkach, a jak siedział w domu to miał 'jakieś interesujące hobby'. Nie wiem jak można mieć
Dlatego właśnie zadajesz pytania na temat IT? Jak chcesz się nauczyć to w praktyce, zapisz się na kurs, a nie pytaj na mirko...


@skk1993: Nie no, bez jaj. Nie zadałem pytania na temat IT, tylko najprostsze pytanie z jakim dziecko by sobie poradziło.

Dlaczego według Ciebie o jedne dziedziny mozna pytac na mirko, a o inne nie xD


@skk1993: O wszystko można pytać, tylko po co z siebie robić cipeusza?
ciekawe jak twarz sobie wycwiczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DeafSilence: Jak poprawić wygląd twarzy? 1. fryzura, 2. oprawki/soczewki jeśli nosi okulary , 3. aparat na zęby jeśli trzeba , 4. nieco schudnąć (czyli tak jak całe ciało)
I wygląd zdecydowanie się poprawi. Naprawdę.
Słuchajcie... Co się stało z facetami? Jak ja byłem w tym wieku to:


@Jokker: To bylo mniej internetow, lub nie bylo internetow, a przez to docieralo do Ciebie mniej informacji odnoszacych sie do problemow innych mezczyzn, zwiazanych z rzeczami ktore wymieniles.

Co do samych zagadnien damsko - meskich, przeplyw danych, latwosc kontaktu, zmiany w mentalnosci, usprawnienia infrastrukturalne, wzrost mozliwosci i jakosci podrozowania, itd - wszystko to doprowadzilo do sytuacji, gdzie wieksze
Dlatego sam jesteś "cipeuszem" bo pytasz o najprostsze pytania z danej dziedziny.

Kończę tę dyskusję bo ani nie odpowiadasz na pytania, ani nie stawiasz kontrargumentów, tylko cały czas to samo piszesz, jakby za 10 razem miało magicznie sprawić, że jednak nie jesteś hipokrytą.


@skk1993: A czy ja twierdzę, że nigdy się nie zachowałem jak cipeusz? Przecież wyraźnie Ci napisałem, że owszem sam się tak zachowałem. Nie raz. Ale właśnie tak nie
xD naprawde sadzisz ze takie rzeczy maja znaczenie? Naprawde myslisz, ze to zastapi w jakikolwiek sposob meskich, twardych rysow, ladnego zarostu, masywnych lukow brwiowych(za ich wzrost odpowiada testosteron, co ciekakawe), mocnej szczeki itp.? xD smieszne


@integrator123: Nie zastąpi. Nie. Ale bardzo poprawi wygląd. Jeśli ktoś ma twarz 1/10 to poprawiając fryzurę, zmieniając oprawki/zakładając soczewki, poprawiając zęby, czy nieco zrzucając kilogramów, jest w stanie zmienić twarz na 3-4/10. To jest bardzo dużo
@Jokker Czasy się zmieniają, rola kobiet w społeczeństwie się zmienia, więc mężczyzn też powinna. Tyle, że kobiety mają w przestrzeni publicznej dużo informacji jak ta kobieta XXI wieku powinna wyglądać, a faceci nie.
Wielu facetów dorasta w przekonaniu, że podejście do kobiety jak do księżniczki jest właściwe, a potem zderza się z rzeczywistością przy próbach podrywu. I często nie ma nawet z kim pogadać o takich nieudanych podrywach, bo wielu facetów nie
Wielu facetów dorasta w przekonaniu, że podejście do kobiety jak do księżniczki jest właściwe, a potem zderza się z rzeczywistością przy próbach podrywu. I często nie ma nawet z kim pogadać o takich nieudanych podrywach, bo wielu facetów nie ma "sieci wsparcia". Nie każdy potrafi sobie poradzić samemu ze swoimi problemami i nie ma w tym nic niemęskiego


@aueeuoe: Zgadzam się. Ale - nie chciałem nazwać cipeuszami tych którzy pytają, bo