Wpis z mikrobloga

O co chodzi z facetami na Wykopie? Mam na myśli facetów w wieku 20-25 lub może nawet nieco więcej.
Ich podstawowe problemy które tutaj czytam:
- nigdy się nie całowałem, jestem prawiczkiem
- nie umiem zagadać na żywo do obcych kobiet
- nie mam co robić w piątkowe/sobotnie wieczory i się nudzę w domu
- źle wyglądam
- chcę kupić samochód ale nie znam się zupełnie na samochodach
- nie wiem jak zmienić wiertło w wiertarce (serio był taki wpis dorosłego faceta)

Słuchajcie... Co się stało z facetami? Jak ja byłem w tym wieku to:
- każdy w moim wieku miał normalne i bardzo udane kontakty z kobietami
- podrywało się kobiety na mieście a nie w internecie (ogólnie podryw w necie był uznawany za wstyd)
- weekendy się spedzało ze znajomymi, a samotnicy mieli na tyle dużo hobby że byli zajęci i nie mieli powodów do narzekań
- jak ktoś miał problem ze swoim wyglądem to ćwiczył i wygląd się poprawiał
- w samochodach każdy facet siedział od dziecka i ogarniał wszystko, a kupowanie auta to zawsze była przyjemność czy jakieś podstawowe naprawy
- o wiertarce i innych sprzętach nawet nie wspominam bo wiecie co napiszę... 10-letnie dziecko to umiało obsłużyć...

#przegryw #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
  • 241
Czyli ja się tym zajmowałem to kazdy musi się TEGO UCZYC ZAMIAST PYTAC NA MIRKO. Jak oni mogą się pytać na mirko, a nie tak jak ja NA ZYWO, KOLEGOW. Bo to w #!$%@? różnica.


@skk1993: Ale chodzi mi o to, że każdy facet (przynajmniej z tych których przez całe moje życie poznałem) takie rzeczy już wiedział w wieku 20 lat. Bo podpatrzył od kolegów, bo obserwował, bo potrzebował się tego
Tego nie musi xD bo sam OP sie na tym nie zna. I pyta o pierdoły na mirko, ale jak ktos pyta o coś z jego dziedziny to juz tragedia xD.

Daj spokoj to jakiś hipokryta.


@skk1993: Dlaczego hipokryta? Przecież ja doskonale wiem że się tym pytaniem ośmieszyłem. Wcale się bym się nie dziwił jakbyście mnie wyśmiali. Takie rzeczy to wie dziecko w podstawówce. Ale nie chciało mi się szukać:)
xDDDDDDDD no teraz to niezle mnie zaskoczyles. Juz zastanawiam sie jakis czas czy nie dodac @jokker na czarnolisto. Czasem ma troche racji, ale czesto #!$%@? jak jakis


@integrator123: W czym problem? Ja też dużo pytam na Wykopie jak czegoś nie wiem.
@Jokker Może to przez "nowy feminizm" i akcje metoo? Ja się boje zagadać do dziewczyny po Przeczytaniu paru postów z akcji metoo bo myślę, że to molestowanie. #!$%@? ale prawdziwe.
@Jokker: Wychodze z założenia, że Wykop ma bardzo bogatą społeczność i jest tu dużo wspaniałych ludzi. Co pokazuję akcja z Toporem. hehe Aczkolwiek znajduję tu też swoje drugie życie wielu stulejarzy, ich życie polega na oglądaniu anime, jedyny kontakt z dziewczyną mieli tylko i wyłącznie gdy musieli pracować w parach w podstawówce/gimnazjum. Mieli ciśniete po rajtach w szkole jednym słowem, jako że nikt w internecie nie wie kim naprawdę jesteś więc
bo mowisz, ze prawdziwy facet ma sie znac na wszystkim, a sam nie zadajesz glupawe pytania o najpopularniejszym i najwazniejszym urzadzeniu chyba na swiecie? Czym sie rozni komputer od samochodu w tym przypadku?


@integrator123: Wydawało mi się że zrozumiałeś o czym pisałem - nie że facet ma się znać na wszystkim, tylko że ma umieć wszystko ogarnąć (czyli jak się na czymś nie zna to zaraz się tego nauczy).
Ale tak