Wpis z mikrobloga

@Thexil: ja nie wiem, nie znam struktury folderów Arduino IDE ani Atmel Studio, podałem jedynie wskazówkę uniwersalną dla każdego środowiska programistycznego xD Poszukaj w google jak dodawać biblioteki do Atmel Studio
@Thexil: Inzynierka1 hmm... jakieś cuda robisz z tym przerzucaniem do arduino ide a potem do atmel studio. Lepiej wyjaśnij co to miało dawać i w czym robisz ten projekt ostatecznie. No i co to za biblioteka? Ona jest pisana pod arduino czy uniwersalna (czy działa bez bibliotek arduino)?
@atehxx: mam bibliotekę od pilota, tyle, że napisaną na arduino. W poprzednich swoich wpisach ją linkowałem wielokrotnie. Piszę w atmel, a chciałem skorzystać z tej biblioteki bo potrzebuję mieć zdalne sterowanie
@Thexil: A pokaż skąd ją masz - kod, albo zerknij sam czy by się jej nie dało łatwo zmienić żeby nie była zależna od arduino. Już kilka razy tak przerabiałem biblioteki że wystarczyło podmienić jedno czy dwa digitalwrite i gotowe.
@Thexil: Mireczku widzę że już któryś wpis z tym walczysz. Wiesz chociaż jaki protokół nadawania ma Twój pilot?

Jeśli jest to popularne RC5 to tutaj masz sprawdzony tutorial. Sam pisałem sobie w czystym C kilka lat temu odbiornik RC5 z wielu pinów(chciałem zrobić elektroniczny paintball, i potrzebowałem odbierać trafienia z rąk, czy nóg). Gdzieś mi się zapodział programator do AVRów, i nie mam jak sprawdzić czy moje kody sprzed lat się