Wpis z mikrobloga

Piszę własnie ogłoszenie o prace, robię to pierwszy raz i chce żeby wyszło jak najlepiej. Szukam kogoś na odpowiedzialne stanowisko ale też z dobrymi warunkami. Dajcie jakieś wskazówki żeby ogłoszenie miało jak najlepszy odzew tym bardziej, ze miejsce pracy to dość mała miejscowość i zapewne będziemy poszukiwać kogoś z większych miast w okolicy. Praca będzie pewnie wymagała dojazdów i nie chciałabym żeby potencjalny pracownik sie tym od razu na wstępie zraził. Jakieś złote rady?
#pracbaza #kiciochpyta
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spania na miejscu


@BzdziagwaLujka: Mogłabyś to też napisać pod warunkiem, że zaznaczysz, że zmiana ma 8 godzin.

Co możesz napisać jeszcze? Że firma proponuje pełne merytoryczne przeszkolenie na to stanowisko, o ile naprawdę je proponuje. Ostatnio byłem zatrudniony w miejscu, gdzie na dobrą sprawę żadnego przeszkolenia nie miałem i sam musiałem dochodzić pewnych rzeczy.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: No to będzie 8 godzin ale raczej z telefonem służbowym więc w razie potrzeby trzeba będzie pomóc.
Chcemy zapewnić możliwie najlepsze przeszkolenie ale też cieżko będzie mi tego dopilnować, bo praca będzie ponad 200 km ode mnie. Ale wierze, że na miejscu się tym zajmą.
  • Odpowiedz
Czy dobrym pomysłem będzie napisanie chociac części ogłoszenia po angielku? Potrzebujemy kogoś kto ma wysoki poziom znajomości tego języa i chyba dzieki temu unikniemy niechcianych ogłoszeń.
  • Odpowiedz
Czy dobrym pomysłem będzie napisanie chociac części ogłoszenia po angielku?


@BzdziagwaLujka: Jeśli tak to niech całość będzie po angielsku. Na pracuj.pl większość ogłoszeń jest po angielsku. Sam mam CV tylko po angielsku, bo celuję w zagraniczne korpo.
  • Odpowiedz
@BzdziagwaLujka: Lepiej unikaj takich haseł jak "atrakcyjne wynagrodzenie", "praca w młodym i dynamicznym zespole" i inne tego typu skróty które pojawiają się w co drugiej ofercie pracy, a mało co mówią potencjalnemu pracownikowi. Poza tym napisz o stawce godzinowej // wysokości wynagrodzenia. Przydałby się jeszcze krótki opis stanowiska i konkretnych wymagań, trochę na temat firmy, żeby potencjalny pracownik wiedział o co chodzi. Na pewno nie lakoniczne "Praca w biurze hurr
  • Odpowiedz
@BzdziagwaLujka:

Dla zainteresowanych! Napisałam ogłoszenie i jestem z niego zadowolona! Wołam tych którzy się udzielali. (Nie bijcie)


Nie no... fajnie. Gites. Ale gdzie to ogłoszenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@BzdziagwaLujka: Akurat poszukuję pracy więc poniżej wklejam mój list motywacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukuję pracy. #!$%@?ę się sporym poczuciem humoru więc praca za śmieszne pieniądze jest moim priorytetem. Mam 32 lata i 30 letnie doświadczenie w pracy. Skłamałbym że mam inżyniera albo doktora ale przy pracy fizycznej (zbieraniu owoców czy operowaniu łopatą) to chyba nie ma wielkiego znaczenia. Więc napiszę prawdę że nie mam nawet matury, proszę pamiętać że niewolnik nie może być zbyt mądry i mieć własnego zdania. No i wiadomo że wszyscy maturzyści bez wyjątku są najmądrzejszymi ludźmi w naszym kraju. Dlatego w moim kraju jest tak pięknie.

Moje oczekiwania finansowe to 1,20 zł/h oczywiście zwracam koszty dojazdów do pracy. Obowiązki pracownicze mogę wykonywać przez 12 h lub dłużej jako nadgodziny, najlepiej nie za pieniądze a dzień wolny od pracy wskazany przez pracodawcę, przecież on wie lepiej ode mnie kiedy chcę mieć wolne i kiedy potrzebuję odpoczynku. Oczywiście mile widziane są również "nocki" zaraz po zakończeniu "dniówki" bo w końcu nie mam życia prywatnego i innych obowiązków ani zainteresowań poza pracą. Nie mam żadnych ale to ŻADNYCH ambicji czy planów przyszłościowych, nie posiadam rodziny, uwielbiam być poniżany i wykorzystywany na wszelakie sposoby tak więc
  • Odpowiedz