Wpis z mikrobloga

363 367 - 87 = 363 280

Po mniej więcej 3 tygodniowej przerwie. Niestety pogoda mocno wdała się we znaki:/ (na co komu palce( ͡ ͜ʖ ͡). Po lekkim śniadaniu na mniej więcej 70km wjechała lekka bomba, nawet biały michałek nie pomógł :( i udałem się już ze znajomym na ciepły krem pomidorowy, trochę pomógł;D pozytywnym zaskoczeniem obyl się pierwszy test smaru squirtlube polecanego przez @Mortal84 i @demoos. Po 5km na finishline ceramicznym miałbym już w #!$%@? gęstego syfu zebranego z dróg na łańcuchu i wszędzie, a na squirtlubie po prawie 90km po mokrym z piachem na napędzie zaledwie kilka ziarenek piasku, mega pozytyw i z przyjemnością testuje dalej. Przyjemnie powracać do formy w styczniu z jakąś tam bazą, by na wiosnę/lato się fajnie jeździło, bez bombek jak wyżej.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #szosa
piteerowsky - 363 367 - 87 = 363 280

Po mniej więcej 3 tygodniowej przerwie. Niestet...

źródło: comment_YKYKuGsgDxx94h5yN08RCJ6AyWxwYj4J.jpg

Pobierz
  • 15
zdania w internetach są podzielone


@sosna119: Podzielone w sensie czy jest zajebisty, czy tylko bardzo dobry? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zimą nie ma się czego spodziewać, co 100 km w suchych warunkach trzeba smarować. Na mokrym mniej. Ale latem bez problemu robię na jednym smarowaniu 300 km.
zaaplikowałem ostatnio ten ceramiczny FL na trenażerze i podłoga tak #!$%@? że szok. 10x bardziej niż po squircie ()


@trace_error: Właśnie się zastanawiałem jak wyglądałaby podłoga pod trenażerem po zwykłym smarze :) Ze Squirta trochę się kruszy, takie czarne wiórki lecą, ale i tak podkładam jakiś stary ręcznik, więc nie ma problemu.
@Mortal84: A popytam jeszcze. Używasz tak jak producent w instrukcji podaje? np. 3. Przed ponownym zastosowaniem Squirtlube nie jest konieczne czyszczenie łańcucha. A czym odtłuszczasz?
Dopiero chcę wejść na poziom pro :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piteerowsky: Przed pierwszym użyciem porządnie wyszejkuj (najlepiej kilka razy) w benzynie ekstrakcyjnej, nałóż warstwę na suchy łańcuch, poczekaj z pół godziny i nałóż drugi raz. Później wystarczy już tylko przecierać suchą szmatką i nakładać. Profilaktycznie szejkuję co 1,5-2 miesiące.