Wpis z mikrobloga

Wziąłem sobie za cel w tym roku podróże. Moi znajomi wszyscy w parach, więc raczej jeśli chodzi o wypady, to jeżdżą z drugą połówką - często oczywiście proponują żeby jechać z nimi, ale wyjazd z parą to kiepski pomysł. Za cel obrałem sobie w tym roku Islandię, Szkocję lub Portugalię, albo może nawet wszystkie te miejsca w ciągu roku, czasem na parę dni, czasem na dłużej. Jednak żeby nie siedzieć w wolne dni samemu w domu, chcę zacząć od wycieczek w góry, albo do bliskich Wrocławiu miast - Praga, Budapeszt, Berlin, Wiedeń. Może jest ktoś chętny, kto zamiast przesiedzieć weekend w domu, chciałby się ruszyć z kanapy? Jeżeli chodzi o koszta dojazdów samochodem, możemy się dogadać, albo biorę je na siebie. I tak będę często planował jakiś wyjazd, ale w dwójkę, trójkę, czwórkę zawsze to raźniej. Jeżeli ktoś byłby chętny, to chętnie nawiążę kontakt - wiadomości prywatne odblokowane :)
#podroze #podrozujzwykopem #wroclaw #gory #dolnyslask
  • 21
  • Odpowiedz
@pjakubov: Planuję m.in. Pragę w tym roku, bo zawsze brakuje czasu na te najbliższe miejsca i pora to zmienić. Jeśli ustalisz kiedy to możesz dać znać, może uda się trafić z wolnym terminem :)
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Prowadzę firmę i na chwilę obecną nie dam rady zrobić sobie więcej niż kilka dni wolnego. Mam jednak od dwóch miesięcy wspólniczkę i powoli wchodzi w temat, stąd mam nadzieję, że za miesiąc lub dwa będę mógł pozwolić sobie na planowanie dłuższych wyjazdów. Wtedy też na pewno będę pisał! :)
  • Odpowiedz
@ManWithOutNick: Dzisiaj już byłem na zakupach całego sprzętu i właśnie mam otwartą stronę z rezerwacją biletów na Islandię za prawie dwa tygodnie. Ciągle się waham, ale chyba zanim pójdę spać kliknę jednak "kupuj" :)
  • Odpowiedz
@pjakubov: Mireczku ja mam podobnie lecz górny śląsk here i póki co śmigam sobie po okolicach górnego śląska, ale wezmę przykład z Ciebie i zaczne rozglądać się za jakąś zagranicą ( )
  • Odpowiedz