Wpis z mikrobloga

@paperipapo: Zakładając nawet, że jestem tym socjalistą. Czy żarciki ze strony socjalistów robią się mniej śmieszne ze względu na to, że są socjalistami? Sądziłem, że żarcik to żarcik. Jest śmieszny, albo nie jest.

Faszystowska???


@Wade94: Zdjęcie nie pochodzi również z balu karnawałowego, oraz nie wiem z czego wykonana jest korona, być może nie z tektury. Nie jestem przekonany czy w żarciku pożądana jest tak
  • Odpowiedz
  • 0
@BongoBong najprawdopodobniej ten gość był w służbie porządkowej na orszaku trzech króli. Stąd korona oraz opaska, bo służyli jako organizacja. Na pewno ze dwa lata temu onr robił tak w warszawie
  • Odpowiedz
@Wade94: To manipulowanie zdjęciem przez @prawa_reka_sorosa.
Ostatnio było wszczęte postepowanie w sprawie publicznego propagowania faszystowskiego ustroju państwaprzez ONR. W postepowaniu prokuratura oznajmiła, że ONR nie propaguje faszyzmu i nie nawołuje do nienawiści.

Nie utożsamiam się z żadnym ruchem, po prostu brzydze się kłamstwem i stawiam sprawę w obiektywnym świetle
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: udowodnij mi, że jest to salut faszystowski a nie Rzymski. Może jakieś stanowisko działaczy ONR bądź kogoś ważnego, a nie Mirka z Wykopu?
Który działa i utożsamia z z ugrupowaniami zwalczajacymi "prawaków"
Jestem bestronny w tym sporze, ale prócz własnych przekonań i swojej subiektywnej oceny nie masz nic do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Chlopak_jak_z_plakatu: to czego ode mnie chcesz to dowód anegdotyczny który jest #!$%@? warty? To że kogoś znasz, nie znaczy że każdy w tym społeczeństwie jest taki JAK OSOBA KTÓRĄ ZNASZ.
Jeśli nie przekonuje Cię zdjęcie na którym ludzie hajlują, nad krzyżem celtyckim, w mundurach stylizowanych na mundury SA to o czym my tu #!$%@? mówimy xD
  • Odpowiedz