Wpis z mikrobloga

Marks zmarł w 1883r. a ty porównujesz go do Hitlera który zorganizował holokaust.

Nie umiesz udowodnić że Marks kazał zabijać.


@przeciwko78: czytałeś jego dzieła, dzieciaku? Najwyraźniej nie, skoro twierdzisz, że Marks nie kazał zabijać.
  • Odpowiedz
Nie mam akurat Manifestu Komunistycznego pod ręką


@Lawrence_z_Arabii: To jest open source, łatwo znaleźć. Też jestem ciekawa, gdzie to Marks namawiał do zabójstw.

Tak BTW, czy za Holokaust odpowiedzialny jest Nietzsche?
  • Odpowiedz
a co faszystowskiego jest w ONR?


@ViiV01234: No co zaiste.

”Jesteśmy jednym z ruchów, które, jak faszyzm we Włoszech, hitleryzm w Niemczech, obóz Salazara w Portugalii, karlizm i Falanga w Hiszpanii – obalają w krajach Europy stary system plutokratyczno-socjalistyczno-masoński i budują porządek nowy: porządek narodowy” (Ruch Narodowo-Radykalny Falanga w odpowiedzi na pytanie: „Kim jesteśmy?” – rok 1938).


„Chcemy kontynuować tę tradycję, ale nie patrzymy tylko jako epigoni w przeszłość, chcemy
  • Odpowiedz
Tak BTW, czy za Holokaust odpowiedzialny jest Nietzsche?


@Andreth: jeśli twierdził, że dla dobrobytu Niemców należy zabić Żydów w nazistowskiej rewolucji, to owszem.

Też jestem ciekawa, gdzie to Marks namawiał do
  • Odpowiedz
”Jesteśmy jednym z ruchów, które, jak faszyzm we Włoszech, hitleryzm w Niemczech, obóz Salazara w Portugalii, karlizm i Falanga w Hiszpanii – obalają w krajach Europy stary system plutokratyczno-socjalistyczno-masoński i budują porządek nowy: porządek narodowy”


@Andreth: skad ten cytat?
  • Odpowiedz
Jesteśmy jednym z ruchów, które, jak faszyzm we Włoszech, hitleryzm w Niemczech, obóz Salazara w Portugalii, karlizm i Falanga w Hiszpanii – obalają w krajach Europy stary system plutokratyczno-socjalistyczno-masoński i budują porządek nowy: porządek narodowy


@ViiV01234: Z Jędrzeja Giertycha, cóż to, nie znałeś?

Masz jeszcze Adolfa Reutta. „Narodowy Radykalizm stał się jednym z wielkich ruchów społecznych, jak faszyzm czy hitleryzm, które przekształcają oblicze świata” („Falanga” 10 lutego 1937).
  • Odpowiedz
@Andreth: Wzoruje się na Żydach.

I wysłania gejów do obozów koncentracyjnych nie będąc homofobem. I odebrania praw wyborczych kobietom nie będąc mizoginem. I występienia wszystkich innowierców nie będąc fundamentalistą religijnym.


Zastanawia mnie proces myślowy w twojej małej główce, że znalazłaś implikację. Jeżeli nie wpuszczanie imigrantów = wrzucanie do obozów koncentracyjnych kogoś to chyba pora na leczenie.
  • Odpowiedz