Wpis z mikrobloga

@Morf: To raczej zależy od rodzaju przetargu. Jak ogłaszający chce mieć dokumenty w zamkniętej kopercie, to nie ma przebacz. Zresztą, mnie to nie obchodzi. Klient płaci, to ja lecę. Średnio mnie interesuje z czym. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gorush: pamiętam jak na Sycylii się srałem do Ciebie i chciałem stać xD Ale drugi raz w życiu samolotem leciałem, teraz już tego błędu nie popełniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego to w sieci urosło do rangi jakiegoś problemu czy powodu do śmiania się z innych.


@Arrival: pewnie dlatego, że to stanie w tej kolejce nie daje absolutnie żadnego zysku - jeszcze rozumiem gdy była era nienumerowanych foteli w Wizz/Ryan i walczyłeś o fajniejsze miejsce, jeszcze można było zrozumieć gdy w grę wchodziła "walka" o miejsca na bagaż podręczny. Ale teraz? Nie widzę żadnego wytłumaczenia, więc nie widzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A co do plecaka to zależy jak duży. Czasem się da czasem proszą aby zostawić. Nie trzeba go nosić i jak się nie spieszy to warto zostawić i potem odebrać
  • Odpowiedz
@enron a słyszałeś o overbooking ? Jak jesteś ostatni w kolejce to czasem mogą Ci powiedzieć , że nie ma dla Ciebie miejsca i polecisz następnym.


@linoor: overbooking ma miejsce przy odprawie, nie przy wsiadaniu na pokład. Jak masz wydaną kartę pokładową (a masz, jeśli już jesteś przy gate), to wsiadasz na pokład. No chyba że są jakieś totalne cyrki typu nagle podstawienie mniejszego samolotu lub coś w tym
  • Odpowiedz
@enron mówię o tym, bo taką sytuację widziałem jak leciałem easyjetem (tanie linie) powiedzieli, że dwie osoby nie poleca bo nie ma miejsca, ale za to jak ktoś się sam zgłosi to dostanie kasę. Miało to miejsce jak już ludzie stali w kolejce przy bramkach, nie przy odprawie.
  • Odpowiedz
@turek44:

No i co? Co oni mają w tych torbach takiego żeby nie chcieć ich zostawić w luku? Jeśli mają coś na co muszą mieć oko na przykład laptop to niech to wezmą ze sobą..


Wg nowych standardów to nawet 15'' nie zabierzesz ze sobą. A ja np. mam 17''.
  • Odpowiedz
pewnie dlatego, że to stanie w tej kolejce nie daje absolutnie żadnego zysku


@enron: Ale dlaczego ktoś miałby tam być dla zysku? Siedzenie też nie daje żadnego zysku, można powiedzieć, że się "siedzi bez sensu" :). Nie każdy chce/potrafi w miejscu publicznym się kimnąć czy na spokojnie poczytać książkę. Ja pracuję przy komputerze, jeżdżę sporo autem i każda chwila kiedy nie muszę siedzieć jest zbawieniem, więc to że "postoję" daje
  • Odpowiedz