Wpis z mikrobloga

  • 118
@sadamz Norma ))¯_(ツ)_/¯ Ja zawsze siedzę sobie i wchodzę ostatni xD Zawsze kisnę jak patrzę na te ich kolejki, miejsca mają przypisane, lecą na pałę jakby miało ich nie być.
Na którym lotnisku siedzisz?
  • Odpowiedz
  • 384
@Dorciqch No i co? Co oni mają w tych torbach takiego żeby nie chcieć ich zostawić w luku? Jeśli mają coś na co muszą mieć oko na przykład laptop to niech to wezmą ze sobą... Albo niech kupią priorytet za 3 funty () Ale kasy szkoda xD więc stoją.
@sadamz Wszędzie tak samo ))¯_(ツ)_/¯
Z niejednego lotniska leciałem i zawsze jest to samo.
  • Odpowiedz
@sadamz Daję słowo że kiedyś zapytam kogoś z tych ludzi dlaczego oni czekają w kolejce, serio, jest to dla mnie jedna z największych zagadek.

Chyba na równi z tym dlaczego Azjaci zwiedzający inne kraje zawsze stołują się w azjatyckich restauracjach albo w maku zamiast próbować lokalnych potraw xD
  • Odpowiedz
@sadamz Z tego że bagaż to w ogóle kisnę, ja sam zawsze zdaje ręczny na życzenie do luku bo po wuj mam się z tą torba przepychać potem. Zostawiam sobie tylko saszetkę z telefonem i drobiazgami żeby mi się nie nudziło na pokładzie, a oni nie dość że stoją jak idioci 1.5 godziny przed lotem to jeszcze po dwa toboły dźwigają przez ten cały czas. xD Nie ogarniam tego idiotyzmu.
  • Odpowiedz
@sadamz: Ja też stoję, głównie dlatego aby... nie siedzieć. Za chwilę będę w samolocie siedział na ciasnym fotelu przez kilka godzin, więc wolę przed odlotem trochę postać.
  • Odpowiedz
@sadamz:

Chopin, lot do Dublina więc kwiat polskiej emigracji :D aer lingus

Ostatni rejs aer lingus na trasie DUB WAW, od jutra nie realizują już połączeń z Warszawą. Zostanie już tylko ten bydłowóz do Modlina (,)
  • Odpowiedz
  • 13
@turek44 Zazwyczaj kilkanaście minut. Zresztą ja to ogóle nie lubię siedzieć za dużo po prostu. W tramwaju też jak jest mnóstwo miejsc wolnych to najczęściej wolę stać ;o
  • Odpowiedz
@sadamz: @Dorciqch: Gorzej jak zwierzeta, ja to sie cieszylem ze moge bagarz do luku wrzucic bo nie musialem sie z nim #!$%@? pozniej ale nieee polaki bedo staly godzine nawet przed czasem. Tak samo jest po wyladowaniu, ledwo koluje a wszyscy juz #!$%@? stoja w kurtach, co to za #!$%@? maniery. Nigdy tego nie ogarnialem.
  • Odpowiedz