Wpis z mikrobloga

@sadamz Norma ))¯(ツ)/¯ Ja zawsze siedzę sobie i wchodzę ostatni xD Zawsze kisnę jak patrzę na te ich kolejki, miejsca mają przypisane, lecą na pałę jakby miało ich nie być.

Na którym lotnisku siedzisz?
@turek44 Chopina !
  • Odpowiedz
@turek44: @sadamz: Stoją, bo chcą wnieść na pokład. Wniesiesz i szybciej wyjdziesz z lotniska. Ja zazwyczaj jestem pierwsza osoba, która wychodzi z lotniska (z danego lotu). Podróżuje bez nadawanego. Jak oni czekają na swoje torby to ja już opuszczam parking i wjeżdżam na autostradę.
  • Odpowiedz
@matcheek:

overbooking to praktyka ktora powstala w tanich liniach lotniczych. Upowszechnila sie wraz z pauperyzacja przewozow lotniczych - wczesniej nie byla ona znana w branzy.


Zapomniałem
  • Odpowiedz
@losmarineros: @costelo: To tez ludzie robią aby wziąć swój bagaż i wyjść jako jedni z pierwszych. Jak nie ma autobusu spod samolotu do drzwi to wtedy można być jednym z pierwszych do wyjścia z lotniska. A jak jest autobus to bez różnicy.
  • Odpowiedz
Nie oddam do luku plecaka z dokumentami, które są warte kilka milionów dolarów, bo jak je stracą albo zniszczą, to ja mogę się #!$%@? powiesić.


@mehmed: I latasz gównianym ryanem? xD
  • Odpowiedz
@6a6b6c: A gdzie powiedziałem, że latam? Ale tak, czasem latam, bo jest czasem szybciej polecieć bezpośrednio, gdy tradycyjne linie oferują tylko lot z przesiadkami.
  • Odpowiedz