Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wytrzymałem dzisiaj i kopnąłem mój #rozowypasek w dupę.
Kłócimy się dość dużo i nasz związek wisi na włosku. Wina leży po obu stronach, ale moim zdaniem ze sporą przewagą na jej stronę.
Nie chce rozmawiać ze mną o tym co jej się nie podoba tylko od razu wydziera się "BO TY NIGDY SIĘ NIE DOMYŚLISZ". Pół roku temu postanowiłem, że dam sobie jeszcze kilka miesięcy i spróbuję ją naprostować. Przez ten czas nabawiłem się nerwicy i sam zacząłem stosować jej metody - wyzwiska i wydzieranie się na siebie.
Dzisiaj po lekkiej kłótni wyszła z mieszkania i zrobiła to czego nie znoszę - trzasnęła drzwiami. To jest jeden z naszych stałych punktów kłótni. Zwracam jej na to uwagę kilka razy w tygodniu od roku. W odpowiedzi słyszę "he he zapomniałam". Dzisiaj jednak klamka wyrwała się z drzwi. Ona wróciła i powiedziała, że to moja wina bo kupiłem taką słabą klamkę i zaczęła się wydzierać. Nie wytrzymałem już tego i kopnałem ją w dupę. Nie pytam o radę bo widze tutaj jedno rozwiazanie - zerwanie i wizyta u psychologa. Nie powinienem sie tak zachowywac w stosunku do kobiety.

#zwiazki #gorzkiezale #niebieskiepaski #rozowepaski #problem #nerwica #nerwy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 34
Nie chce rozmawiać ze mną o tym co jej się nie podoba tylko od razu wydziera się "BO TY NIGDY SIĘ NIE DOMYŚLISZ".


@AnonimoweMirkoWyznania: Problemy z komunikacją zawsze kończą się rozstaniem.

sam zacząłem stosować jej metody - wyzwiska i wydzieranie się na siebie.

Gdy ja zaczęłam stosować metody mojego ex(wyzwiska, wydzieranie, olewanie, okazywanie braku szacunku) to sam mnie zostawił, ale jakoś nigdy nie byłam z tego powodu nieszczęśliwa.¯\_(ツ)_/¯

wróciła i powiedziała,
komentarz: > BO TY NIGDY SIĘ NIE DOMYŚLISZ

@AnonimoweMirkoWyznania:
Mamy XXI wiek, to nie są czasy księżniczek, które zawsze musiały mieć rację (nawet gdy jej nie miały) i nikt nie miał prawa im się postawić. Z twojego opisu wygląda, że ta dziewczyna jest po prostu niedojrzała emocjonalnie i jeśli naprawdę dałeś z siebie wszystko w tym związku, żeby było ok, to uważam, że dobrze będzie, jak skończysz ten związek, wiesz
OP: @Trajforce To nie zarzutka. Nie wytrzymałem dalszego wydzierania się i soczyście kopnąłem ją w dupę.
@taktoto Klamka łatwo wypada przez szarpanie przez moją dziewczynę.
@Elaviart Zgadzam się, że nic mnie nie usprawiedliwia, ale nie życzę Ci żebyś był kiedyś tak #!$%@?. To co tutaj opisałem to wierzchołek góry lodowej :)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}