Wpis z mikrobloga

  • 1262
Pamiętacie czasy gdy wszyscy bali się włączenia internetu w telefonie bardziej niż hiszpańskiej inkwizycji? A teraz telefon bez internetu, prawie nie do pomyślenia.
  • 44
  • Odpowiedz
Pakiet 50MB byl praktycznie nie do przejedzenia przez miesiac


@Pienio69: Bez problemu zużywałem to w jeden dzień w Operze Mini na Nokii 5200. A GG się przypadkiem na SE nie minimalizowało normalnie?
  • Odpowiedz
@Ryzu17: Pamiętam jak byłem zachwycony gdy Era wprowadziła nielimitowany Internet za 9 zł (100 mb chyba i lejek). Ale byłem zachwycony xDD
Albo gadu gadu w orange można było chyba na "dni" wykupować że nie pobierało transferu xDD.

Potem wyższy poziom - Nokia E61 i zdziwieni ludzie że cały czas jestem na fb dostępny.
  • Odpowiedz
Pamiętacie czasy gdy wszyscy bali się włączenia internetu w telefonie bardziej niż hiszpańskiej inkwizycji? A teraz telefon bez internetu, prawie nie do pomyślenia.


@Ryzu17: mam kolegę paranoika, co nadal za Chiny nie włączy transmisji danych. BO ŚLEDZO xD
  • Odpowiedz
@Ryzu17: Mój ojciec nawet w telewizorze potrafił tak namieszać że przyciski od głośniej ciszej robiły coś innego xD
Oczywiście naprawić to już nie wiedział jak. Musi sprawdzić wszystko co sie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A np format windows xp też potrafi zrobić.
Także obstawiam że janusz coś na włączał i ściągnęło.
Tylko sieć mogłaby też być ludzka i przy 500 zł mu zablokować ten internet.
  • Odpowiedz
@Ryzu17: ja pamiętam jeszcze, jak nie można bylo wciskac przycisku polaczenia z poczta glosowa „to wiecej kosztuje niz polaczenie ze stacjonarnego do ameryki”. Mialem komorke domowa, bo na podlaczenie stacjonarnego trzeba bylo 2 lata czekac
  • Odpowiedz