Wpis z mikrobloga

  • 1262
Pamiętacie czasy gdy wszyscy bali się włączenia internetu w telefonie bardziej niż hiszpańskiej inkwizycji? A teraz telefon bez internetu, prawie nie do pomyślenia.
  • 44
  • Odpowiedz
@Ryzu17: w 99’ ojciec założył ze szwagrem internet u nas w domu xD jako mały chłopak miałem na to wywalone, wolałem grać w gale z chłopakami xD ale jak podrosłem (jak każdy z nas) założyłem GG ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamietam jak dzis, stary zarządził wczasy na Mazury, wszystko swietnie ale zrozumialem ze nie bede miał GG! Szok i niedowierzanie, wpadłem na świetny pomysł, że podłączę telefon
  • Odpowiedz
@enron: Po części ma rację twój kolega.


@marek_antoniusz: jasne. Co nie zmienia faktu, że śmieszy mnie to jak on panicznie się boi, że ONI będą śledzili jego poczynania. Może nawet posuną się do wyświetlenia reklam kontekstowych? (ʘʘ) Obłęd!!!111
  • Odpowiedz
@mihix: W jakiej sieci byłeś, że to się opłacało?


@pawel_187: Miałem Internet mobilny z Plusa (iPlus) a w mojej wiosce był bardzo słaby zasięg (i nadal jest, chociaż jest trochę lepiej i tak od 2013 już łapie 3g. A jak się wejdzie na najwyższą górkę to nawet lekko LTE złapie) to kładłem telefon w miejscu z najlepszym zasięgiem i tak surfowałem na laptopie.
  • Odpowiedz