Wpis z mikrobloga

@the_white_crystal: @Xeni323: wiesz, mało kto przeżywał pierwsze miłości w młodym wieku? Sam nie uważam się za jakiegoś eksperta, ale do teraz się śmieję się z niektórych decyzji i sytuacji sprzed lat. Bardzo typowe będzie to co powiem, ale tego kwiatu pół światu i najprawdopodobniej jeszcze nieraz będziesz miał takie rozterki, jak teraz :) Ja bym odpuścił, no chyba, ze chcesz wygrzmocić i puścić wolno, ale wątpie żebyś miał takie zamiary
@the_white_crystal tak w wielkim skrocie, polowa zycia w szpitalu, kilka operacji, wady wrodzone, psychiatryk(zaburzenia lekowo depresyjne po operacjach), bedac tyle czasu w szpitalach siedzialem duzo czasu z mlodszymi osobami i mam do takich osob wielki sentyment... wole sie napic z 17 latkiem niz z 19-20 latkiem, wole wyjsc z mlodszym towarzystwem na impreze niz z rowiesnikami... tak jakos mam
@Xeni323 O widzisz, a ja na odwrót. Zawsze przebywałem ze starszym towarzystwem bo rówieśnicy i młodsi byli niedojrzali dla mnie.

Każdy jest inny. Tylko tu nie chodzi o sentymenty. Masz 19 lat, ludzie w Twoim wieku mają jeszcze 5 lat nauki przed sobą i pierwsze kroki w dorosłym życiu.

Ona ma 16 lat, zobacz ile ona jeszcze ma czasu!

A Ty myślisz o stabilnym związku? Nikt nie chce czegoś takiego w tym
@the_white_crystal: @Xeni323: dodam od siebie, że może większość nie szuka stałego związku w takim wieku. Ja taką osobę, gdy mieliśmy po 16 lat, znalazłem i byliśmy naprawdę wiele lat. Ale ogólnie z reguły związki w takim wieku dość szybko się rozpadają.