Wpis z mikrobloga

@Naciass
@mlodysum
@kaosha
@piotre94 porody, stany nagle wymagające pilnej interwencji będą przyjmowane i leczone jak do tej pory. Problem jest w diagnostyce i zaopatrzeniu pacjentów przewlekle chorych i tych u których chorobą dopiero się rozwija/zaostrza. Diagnostyka i leczenie chorób neurologicznych, reumatoidalnych stanie. Diagnostyka chorób krążenia spowolni, dopiero wystąpienie stanów ostrych będzie skutkować leczeniem i diagnostyka na poziomie Europy. Wszelkie diagnozowanie i leczenie specjalistyczne z poradni stanie (echo, holtery, rezonanse, próby wysiłkowe, EEG,
@Aequitas87: Wiesz, frustruje mnie jak się Was traktuje w tym kraju i że tylu baranów jeszcze takiemu traktowaniu przyklaskuje. "Niech jado" a następnego dnia "No jak to z horom curkom Dżesikom nje moge tera do lekarza wejść?! To dzie te konowały siedzo że curki nie przyjmno od razu?! Biero moje piniondze ze składków a do roboty nie chco przychodzić!!!!!!!". Robicie niesamowicie trudną, odpowiedzialną i męczącą robotę. No nie wiem jakim trzeba
@Naciass: a to zależy gdzie, bo we Wrocku w zeszłym kwartale dziewczyny leżały na korytarzach, bo zamknęli największy oddział w mieście z powodu braku lekarzy. Znajome lekarki radziły jechać do szpitali w mniejszych okolicznych miastach...
@Aequitas87: ja tam szanuje Was bardzo mimo całej tej szopki. Ostatnio mi biceps naprawili(zerwanie) i jestem bardzo wdzięczny. Gorzej ze teraz mam problemy z krążeniem i bede czekał na badania sto lat. Trzymaj sie ciepło i nie daj tym #!$%@?.. Pozdrawiam.
@Isanell 1profilaktyka, obowiązkowe kontrolę typu gastro, kolonoskopie, spirometrię oraz inne.
Wykrywanie choroby w zalążku to mniejsze koszty. Brak chorego na badaniu-kara
2 kary na nie stawiania się za wizyty i zaplanowana diagnostykę bez uprzedzenia (co 3 chory nie przychodzi w wyznaczonym terminie)
3 płatność nie w ryczałcie za hospitalizację, a za koszty faktycznie poniesione z wystawionej FV
4 kary za nieuzasadnione wzywanie karetki i wizyty (ok 20% pacjentów tak obchodzi system. Wzywają