Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakieś 3 miesiące temu poznałem laskę przez FB, lvl 14 chodzi teraz do 7 klasy, ja jestem dwa lata od niej starszy.

No i z wyglądu całkiem fajna, z tym że im dłużej z nią piszę tym bardziej mam wrażenie że odzywa się w niej chyba #logikarozowychpaskow albo coś innego, zresztą możecie sobie ocenić po screenie z rozmowy. Z tego co mi pisała to dowiedziałem się że miała coś koło 10 chłopaków z tym że jak twierdzi nic poza całowaniem i przytulaniem z nimi nie robiła, ale i tak mam wątpliwości czy to jest dobry materiał na dziewczynę, ja natomiast się jeszcze nawet nie całowałem mimo że chyba się podobam niektórym dziewczynom. Co najciekawsze wyznała mi przez FB że mnie kocha, trochę dziwnie się z tym poczułem bo my przecież nawet się ani razu nie widzieliśmy na żywo ani nie rozmawialiśmy w innej formie niż pisanej. No i ona chce żebym przyjechał do niej na ferie zimowe, ale wydaje mi się że to raczej taki sobie pomysł skoro mieszkamy od siebie prawie 400 km. Nie wiem co mam zrobić wydaję mi się że między nami nic nie wypali, ale też nie chcę żeby zrobiło się jej przykro, bo wydaje się być bardzo wrażliwa, jestem w rozterce.

A no i chciałbym żebyście nie plusowali za bardzo tego wpisu, no bo kiedyś pytałem się jej czy ma konto na wypoku i jeżeli dobrze pamiętam to ona napisała że nie ale wie co to jest i czasem przegląda gorące, ja się jej nie przyznawałem że mirkuję.

#zwiazki #rozowepaski #facebook #facebookcontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jakieś 3 miesiące temu poznałem las...

źródło: comment_sAnG8St5lcCvwoXnOYxvbFlvcErbYcsC.jpg

Pobierz
  • 32
poznałem laskę przez FB, lvl 14 chodzi teraz do 7 klasy

wyznała mi przez FB że mnie kocha


@AnonimoweMirkoWyznania: jak ja miałam 14 lat to skakałam jeszcze po drzewach i bawiłam się ze znajomymi w lesie budując bazę (serio xd) a nie rozmawiałam z chłopakami (chyba, że z tymi z bazy to wiadomka, ale na poziomie kolega z bazy xD) achhh ta dzisiejsza mlodzież ( ͡° ʖ̯ ͡°