Wpis z mikrobloga

Z Rafonixem wypiliśmy i z Adamem zero-pięć... Trzy zero-piątki na trzech, była godzina druga w nocy, iii Rafon miał nową byłą kobietę. I mówił mi.. Rafonix miał nową byłą kobietę i mówił mi że jest w porządku. Ja mówie "co ty pie#dolisz, ta Roksiara cie jeb#e na kase" On wstał, Walikonix wstał i mówi - co ty kułwa wykopku? i łape do mnie wystawiał, chciał mi łokcia #!$%@?ć. A ja go na #!$%@?, fast attack, bomba w lordozę #!$%@?, na brzuch. oddechu nie mógł złapać, Calvin Klein miał na sobie, na łeb mu koszulkę założyłem, bomby od dołu mu walę na nos. Adam nas ro-rozdziela, ja miałem tą koszule co na różowych byłem z guzikami, i tak mnie szarpał że mi wszystkie guziki z koszuli wypadły...

#danielmagical #rafonix
  • 2
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni: ale #!$%@?łem go
i Białek mówi, Białek wszedł na tag bo to jego ten wykop " co? napiliście się? to #!$%@?ć z wykopu", i ja mówię już się usuwam konto, ale wziąłem noża z kuchni, wziąłem noża z kuchni i mówie, "#!$%@? was wszystkich #!$%@?!" i #!$%@? odłożyłem tego noża, poszedłem do domu odłożyłem tego noża, na drugi dzień wchodze na wykop z flacha zero-pięc bo resztka pieniędzy zostala, patrze
  • Odpowiedz