Wpis z mikrobloga

Sylwester w Zakopanem

Nareszcie udało się uporać ze składaniem tegorocznego ujęcia :D

Chciałem w tym miejscu dodać trochę od siebie, na temat tego jak wyglądał Sylwester okiem mieszkańca Zakopanego.
Jednak gdybym wypisał wszystkie negatywne odczucia i przeżycia z tym związane, powstałby za długi tekst, którego i tak by nikt nie przeczytał :D

Powiem więc jedynie, że pięknie to wszystko wyglądało jedynie z góry ...i może w telewizji. Reszta była kompletnym syfem, zezwierzęceniem i pokazem braku organizacji i zaniedbania, a raczej ignorancji ze strony władz miasta.

Zapraszam do obserwowania #jdfoto

#fotografia #mojezdjecie #tatry #zakopane | FB | Instagram | FAQ
Pobierz HulajDuszaToLipa - Sylwester w Zakopanem


Nareszcie udało się uporać ze składanie...
źródło: comment_MIPm1ZyuWz7ZuqlgNveSsVqqHyXKPIip.jpg
  • 28
@kubaklodz: Wjechałem samochodem od strony Zębu. To jest dzielnica Zakopanego - Furmanowa. Cudem zaparkowałem gdzieś w polu, żeby następnie zbiec w dół zbocza. Tak trochę poniżej linii ludzi, których na oko było chyba z tysiąc :D

Reszta to już formalność, czyli rozłożenie statywu, przygotowanie ustawień i odliczanie :)

A no i jeszcze dwa dni wcześniej przeszedłem się w tamto miejsce, żeby dokładnie zaplanować kadr i miejsce z którego będę robił zdjęcie.
@HulajDuszaToLipa: myślałem, ze zabrałeś namiot, termos z herbatą, latarki aby szlakiem wrócić do domu przed świtem. Gratuluje, świetne zdjęcie. Opowiesz coś o postprodukcji? Na prawdę myślałem, ze fotkę zrobiłeś z out Of civililzation.:)
@kubaklodz: Dzięki :) Taka wyprawa, tylko bez namiotu, też jest w planach. Ale musi być naprawdę dobra pogoda w zapowiedziach. Tutaj było niepewnie i do ostatniej chwili nie było wiadomo czy to wszystko się uda :)

@Tfor: Canon 6D mk2 + 24-70 f/4L @ 47mm f/8 - Wiele różnych zdjęć złożonych do kupy :D

@Kreation: Nie, to tylko latarki + ewentualnie zimne ognie, choć tego ostatniego nie jestem pewien.
@HulajDuszaToLipa: Kozak sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°) obiektywy nie za ciemne? A ten 47mm to co to konkretnie, bo nie mogę namierzyć na necie?

Da radę dostać na tapetę 1920x1080? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Tfor: Podałem że @ 47mm, czyli 24-70 f/4L ustawiony na tyle :) A tapety tego zdjęcia niestety nie mogę dać :(

@yourvictim: W porządku, zatem jutro koło południa napiszę coś więcej :)

@pieknyibogaty: Dokładnie tak:

(...) Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że niespodziewana ilość uczestników sylwestrowego koncertu mogła zakłócać spokój Mieszkańców.


http://24tp.pl/n/44611

Tak - niespodziewana.

Jeszcze żeby rok temu nie było tego samego (tylko w mniejszej skali, bo