Wpis z mikrobloga

@Rozpustnik: Fwb, jak to ładnie można ująć, że daje dupy jakiemuś koledze z którym jej nic poza tym nie łączy. Brzmi dużo nowocześniej i modniej, niż nazwanie rzeczy po imieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: A jak by to z Toba byla w FWB to bys nie narzekal XD
Co to za hipokryzja na tym vipoku. Laska jak laska, przynajmniej szczera. Napisala ze ONS nie (nie wiem co to xD) ale ze FWB wiecej nie potrzebuje, wiec daje Ci sygnal ze jest otwarta na takie relacje i wszystko jest kwestia tego, jak ja podejdziesz i jak to rozegrasz xD
  • Odpowiedz
@Rozpustnik:
ONS i FWB na pewno nie, ale na pewno też nie PO ani PiS. Ja zawsze głosuje na Korwina, szalonego dziadziusia i czekam aż wejdzie do tego sejmu, ale skrótowców nie używam, bo to się zmienia co roku. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Fwb, jak to ładnie można ująć, że daje dupy jakiemuś koledze z którym jej nic poza tym nie łączy. Brzmi dużo nowocześniej i modniej, niż nazwanie rzeczy po imieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@robertx: no bo wiadomo, że jak ruchanie to tylko w związku, najlepiej po ślubie ( ͡º ͜ʖ͡º) kurłłłłłłłaaaa kiedyś to było
jak laska nie chce wchodzić w związek -
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: To w sumie na swój sposób zabawne, ludzki gatunek zamiast tworzyć rzeczy coraz bardziej skomplikowane i złożone, to #!$%@?ł regres i stworzył program pod tytułem - #!$%@? się, to w prawo, nie #!$%@? się, to na lewo. Dziękuję ludzkości.
  • Odpowiedz