Wpis z mikrobloga

@MiesozernaBijeLudzi1: Mi tego nie tłumacz, jasne, że można. I też uważam, że to w porządku dla kogoś, jak ktoś nie pcha się później w związki. Ale nie uważam tego za najnormalniejszą rzecz na świecie (zdefiniuj "normalne" może), raczej za coś takiego bardziej "wyzwolonego". I uważam, że wiązanie się z ludźmi na długi czas w poważne relacje, zdolnymi do mechanicznego traktowania seksu z obcymi osobami, za strzał w stopę. Byłbym zajebiście sceptyczny
  • Odpowiedz
no bo wiadomo, że jak ruchanie to tylko w związku, najlepiej po ślubie ( ͡º ͜ʖ͡º) kurłłłłłłłaaaa kiedyś to było

jak laska nie chce wchodzić w związek - bo nie jest na to gotowa, nie ma ochoty, ale chce się ruchać, bo to taka sama potrzeba fizyczna jak sranie, spanie czy jedzenie to co ma zrobić? Ogórkiem się zadowalać?


@sielkunczik: i oczywiście wnioski z dupy. Wyobraź
  • Odpowiedz
@ediz4: Ale też istnieją ludzie, którzy potrafią odłączyć sferę emocjonalną od seksu. I nie rozumiem szkalowania tego typu ludzi.

@johny-kalesonny: ja z kolei bywam naiwny i wierzę, jak mi dziewczyny mówią, że uprawiały seks na zasadach FWB z kimś, ale ze mną czują, że to co innego i że przy mnie czują się otwarte emocjonalnie.

Nie mówię, że nie masz racji, bo to wszystko jest kwestią poglądu i doświadczeń. Jedynie
  • Odpowiedz
Jedynie nie rozumiem (i nie mogę zaakceptować) myślenia zero-jedynkowego, na zasadzie: "Ruchała się z kimś innym - jest skreślona".


@MiesozernaBijeLudzi1: True that. Tzn. w taki sposób myślą chyba tylko bardzo młodzi ludzie (~20 lvl), im człowiek zbiera więcej doświadczeń tym ma trochę szerszy pogląd
  • Odpowiedz
Ale też istnieją ludzie, którzy potrafią odłączyć sferę emocjonalną od seksu. I nie rozumiem szkalowania tego typu ludzi.


@MiesozernaBijeLudzi1: Gdzie tu masz szkalowanie? Każdy opinię przeciwko będziesz nazywał szkalowaniem? Dla mnie takie osoby nie nadają się do poważnych związków skoro popęd seksualny nad nimi panuje. Prędzej czy później będzie problem w związku i taka osoba zacznie skakać w bok.
  • Odpowiedz
@sielkunczik: nie no wiadomo że każdy ma swoje potrzeby i swoje podejście do spraw seksu - jedni traktują go poważnie inni bardziej "luźno". Ale fakt jest taki że takie osoby co były w układach FwB mogą mieć problem w znalezieniu kogoś na poważny związek
  • Odpowiedz
@ediz4: @robertx: sam należy do takich jednostek, które uważają seks za coś więcej, ale to nie oznacza, że wszyscy muszą tak sądzić, jak ja czy wy. Wyobraź sobie że świat się zmienił, ludzie chcą czerpać przyjemność z życia, a nie umartwiać się.
Jeszcze raz krótko - to że ty masz takie zdanie na temat seksu - świetnie, miej i zachowaj je dla siebie i swojego związku. Ale nie rób krucjaty
  • Odpowiedz
Ale fakt jest taki że takie osoby co były w układach FwB mogą mieć problem w znalezieniu kogoś na poważny związek


@steve__mcqueen: no ale co mnie to tak naprawdę obchodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º) żyj swoim życiem i daj żyć innym. Będą miały problem to będą miały problem, nie ze mną, bo ja nie wejdę w taką relację.
  • Odpowiedz
Fwb, jak to ładnie można ująć, że daje dupy jakiemuś koledze z którym jej nic poza tym nie łączy. Brzmi dużo nowocześniej i modniej, niż nazwanie rzeczy po imieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)


@robertx: ja #!$%@? i taki normik bez znajomych ma tu tyle plusów xD Nie wytrzymie z tego portalu
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: Czy ja wiem. Ostatnie kilka lat byłem w długim związku i myślałem, że będę rżnął jedną do końca życia. Ale, że życie jest suką i mnie rzuciła to zacząłem działac na tych tinderach. Po niej spróbowałem innych (po dłuższej przerwie) i średnio fajne te łannajtstandy czy inne frendsyzbenefitami.
Nie ma niczego lepszego niż seks z osobą którą się kocha, nawet gdy robi się to po raz tysięczny, uwierz.
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie że świat się zmienił, ludzie chcą czerpać przyjemność z życia, a nie umartwiać się.


@sielkunczik: to uznawanie seksu w sferze nie tylko biologicznej ale emocjonalnej/duchowej to umartwianie sie a seks bez zobowiązań to czerpanie przyjemności z życia? No, dla prostych ludzi może tak ;p

Ale ja żyję swoim życiem i staram się nie oceniać nikogo kategorycznie bez osobistego poznania. Stwierdzam tylko fakt, aby lepiej pokazać charakter ludzkich zachowań i
  • Odpowiedz
@sielkunczik: Tinder może został stworzony do umawianie się na seks ale stał się aplikacją randkową i równie dobrze możesz tam znaleźć przyjaźń czy żonę.

Wyobraź sobie że świat się zmienił, ludzie chcą czerpać przyjemność z życia, a nie umartwiać się...

No wiesz - możesz uprawiać seks codziennie z inną na dyskotece. Ja wolę się umartwiać niż złapać syfa.

Jeszcze raz krótko - to że ty masz takie zdanie na temat seksu
  • Odpowiedz
@sielkunczik: W jedną stronę głosić swoje poglądy można, bo to jest wolność słowa i nowoczesność, ale w drugą już nie, bo to zaściankowe i zachowaj to dla siebie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

taki normik bez znajomych ma tu tyle plusów


@tajemniczygosc: xD
  • Odpowiedz