Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób spędzających samotnie sylwester:

Czy nie łapią was feelsy? Masz 20-kilka lat, zamiast się bawić wśród rówieśników, pić wino musujące, uprawiać seks w pokoju rodziców twojego kumpla na domówce, to siedzisz przed komputerem i wkręcasz sobie że ci wszystko jedno? Albo że tak jest lepiej albo zrzucasz winę na introwertyzm? Jak jest naprawdę? #przegryw #feels #sylwesterzwykopem #tfwnogf #tfwnobf
Pobierz GHan - Pytanie do osób spędzających samotnie sylwester:

Czy nie łapią was feelsy? ...
źródło: comment_IRBJJEp3uz00wkKc3S5iuRRMTyj1hoe4.jpg
  • 186
@GHan: Udają że jest wszystko ok, a w rzeczywistości płaczą pod poduszką.

Szczerze mówiąc mi ani trochę tych baranów nie szkoda, mają to na co zasługują.
@GHan:
To zależy. Jak miałem 24 chyba to wypadł Sylwek samemu (trochę też na własne życzenie) i faktycznie były lekkie feelsy,

25- spędzany z dobrymi znajomymi i było zajebiście,
26- spędzany na imprezie gdzie znałem 2 osoby i reszta randomów- słaaabo, bo nie odnajduję się w takich sytuacjach, w dodatku niektórzy byli średnio przyjaźnie do mnie nastawieni, z powodu jakiś tam kompleksów.

27- chyba pierwszy rok gdzie zeszła kompletnie ze mnie
@frogfoot: Co? Specjalnie się zalogowałem, zrób mi proszę prezent na rok 2018 i opisz początkowe fazy jak to się zmieniało że dzisiaj jest bardziej bogato. Bo nie wiem jak swoje zmienić? W sensie 'trzeba ruszyć tyłek" oznacza że ludzie cie pociągneli za sobą / dałeś się ludziom pociągnąć za sobą czy co?
Czy nie łapią was feelsy? Masz 20-kilka lat, zamiast się bawić wśród rówieśników, pić wino musujące, uprawiać seks w pokoju rodziców twojego kumpla na domówce, to siedzisz przed komputerem i wkręcasz sobie że ci wszystko jedno? Albo że tak jest lepiej albo zrzucasz winę na introwertyzm? Jak jest naprawdę?


@GHan: kiedys mialem feelsy, teraz juz nie, wiesz czemu? pogodizlem sie z faktem, iz nie jestem imprezowiczem, nie jestem specjalnie wygadany, nie
@GHan: Jestem introwertyk i wczoraj( w sumie chyba dzisiaj? ) pierwszy sylwek wśród ludzi. czuje dobrze człowiek że zaczyna się witać ze światem.