Wpis z mikrobloga

Pytanie do osób spędzających samotnie sylwester:

Czy nie łapią was feelsy? Masz 20-kilka lat, zamiast się bawić wśród rówieśników, pić wino musujące, uprawiać seks w pokoju rodziców twojego kumpla na domówce, to siedzisz przed komputerem i wkręcasz sobie że ci wszystko jedno? Albo że tak jest lepiej albo zrzucasz winę na introwertyzm? Jak jest naprawdę? #przegryw #feels #sylwesterzwykopem #tfwnogf #tfwnobf
Pobierz GHan - Pytanie do osób spędzających samotnie sylwester:

Czy nie łapią was feelsy? ...
źródło: comment_IRBJJEp3uz00wkKc3S5iuRRMTyj1hoe4.jpg
  • 186
@GHan: ja, jak mi się nie chciało świętować, to wsiadałem w furę i jeździłem po imprezach. Jak mi się nudziło, to jechałem dalej. Na następny dzień wszyscy umierali, a ja świeżutki i jeszcze jakiś ekstra hajsik w portfelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz to mam #!$%@?, zbieram ziomków, bo wszyscy olali temat i włóczymy się chlejąc. Jakbym chciał to mógłbym wpaść na parę dzikich imprez. Ale mi
@GHan: A w dupie mam takie żenujące wpisy, ktoś na głównej ładnie napisał:
"W krajach typu USA nie liczy się co kto robi w sylwestra, w Polsce wciąż spędzanie sylwestra wśród drogich imprez, wydawania pieniędzy jest kojarzone z czymś 'lepszym'."
"Głównie chodzi o to, że każdy jest na równi, granie w gry w sylwestra jest cool, jak i jazda na nartach w górach są 'cool'.
W Polsce to pierwsze jest beeee,