Wpis z mikrobloga

COŚ SIĘ... COS SIĘ POPSUŁO I NIE BYŁO MNIE SŁYCHAĆ, TO POWTÓRZĘ: WRACAM Z KOLEJNEJ BANICJI - KOLEJNEJ NIESŁUSZNEJ BANICJI KTÓRA DOSTAŁEM KOLEJNY RAZ OD TEGO SAMEGO MODERATORA - MAM TYLKO JEDNO DO PRZEKAZANIA: MODERACJO NIE MAM DO WAS NIC NAWET SZACUNKU. ZOSTAŁEM ZBESZCZESZCZONY, JESLI TYLE DLA WAS ZNACZY MÓJ WKŁAD W WYKOP.PL GDZIE POŚWIĘCIŁEM DLA TEGO MIEJSCA CAŁE MOJE ŻYCIE RODZINNE, UCZUCIOWE TO WAS SIE POWINNO... ACH SZKODA GADAĆ. A WAM KOCHANI KTÓRZY MNIE WSPOMAGALI DZIĘKUJĘ, BO TO GARSTKA WYKOPKÓW( ͡° ʖ̯ ͡°) #oswiadczenie #gownowpis #heheszki #stonoga
Obserwatorzramienia_ONZ - COŚ SIĘ... COS SIĘ POPSUŁO I NIE BYŁO MNIE SŁYCHAĆ, TO POWT...

źródło: comment_WtZyj5DC0FyxR8p0qUJcyCMs7WtD3Ecr.jpg

Pobierz
  • 54
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: xD

Pamiętajcie jednak, że Wykop to Wy - to dzięki Wam możemy dziś świętować 12 urodziny serwisu. Kreujecie go, nadajecie mu kształt, sprawiacie, że żyje. Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna - za to, że jesteście i tworzycie to wyjątkowe miejsce! ()


Pamiętajcie jednak, że Wykop to Wy - to dzięki Wam możemy dziś świętować 12 urodziny serwisu. Kreujecie go, nadajecie mu