Wpis z mikrobloga

Gdyby mi ktoś powiedział w 1997 roku, że w 2017 roku będziemy mieli każdą muzykę, każdy film od zaraz za kilkanaście złotych... LEGALNIE (wszystko się zbierało na pirackie płyty, które mam do dziś)
Gdyby ktoś mi powiedział, że za kilkanaście złotych w 2017 roku będę miał nieograniczony internet w komórce WUT?, rozmowy i smsy... (wtedy sms ok. 75 groszy, rozmowa w szczycie powyżej 3 zł za minutę... co to w szczycie? - wygooglujcie sobie)
Gdyby ktoś mi powiedział, że będziemy mieli takie drogi jak dziś, takie możliwości rozwoju, takie komputery, smartfony, samochody, WSKAŹNIKI GOSPODARCZE, BEZROBOCIE i potencjalne zagrożenia, które na nas czyhają...
Uwierzyłbym, ale miałbym otwarty dziób.
#sylwester #oswiadczenie #sylwesterzwykopem #historia #wykopplus30club #90s, rocznik #80s here
marek_antoniusz - Gdyby mi ktoś powiedział w 1997 roku, że w 2017 roku będziemy mieli...

źródło: comment_UyLlnRzGF0fhsY272k8ZFiNqjz6xi8lz.jpg

Pobierz
  • 16
@marek_antoniusz: w 1984r zobaczyłem pierwszy komputer Commodore 64, nie spałem przez tydzień .
W 1994r jak szedłeś w Warszawie z komórką Motoroli od Centertela to niewiasty mdlały na ulicach.
W 2003-2004 w pracabaza pojawiły się pierwsze przenośne nawigacje w "smartfonach" i wszyscy robili oczy jak pięciozłotówki ...
Sepp1991 - @marek_antoniusz: w 1984r zobaczyłem pierwszy komputer Commodore 64, nie s...

źródło: comment_OYUrE2K4BcbDUB3r8oj8n2ZSb2fdSddm.jpg

Pobierz
@Lipathor: Nie wiem, ale za 20 lat spodziewam się robotów na każdym kroku, dochodu podstawowego, pracy 4 dni w tygodniu, upadku EA, rozpadu UE, cyfrowych narkotyków, bitcoina na poziomie 1 mld obecnych dolarów i mam nadzieję mieć jeszcze rodziców i mojego różowego przy boku.
Edit: Ludzkość na Marsie ogłaszają niepodległość.
@marek_antoniusz: Niby tak, ale #!$%@? nie do końca. Rzeczy o których piszesz mają sens tylko jako wynalazek pierwotny. Brak poważnych badań potwierdających bezsprzecznie skuteczność. Postęp działa bardzo szybko, ludzie są genialni. Ale politycy wprowadzający te zmiany są głupi co nie miara (debile do potęgi n), więc informacja o postępie jest opóźniona.
@marek_antoniusz: Pamiętam jak jakoś na początku 2006 roku siostra przywiozła z zagranicy Mio A701, #!$%@? ale to był kombajn, miał wszystko a Windows na telefonie jak na tamte czasy wywoływał tylko takie wielkie łał, już o wyświetlaczu dotykowym nie wspominając xD
Zwłaszcza że w u nas wtedy królowały jakieś k750i, motorole L6 czy nokie 6300, a IPhone 2G to nawet w planach pewnie nie było
Qiudo - @marek_antoniusz: Pamiętam jak jakoś na początku 2006 roku siostra przywiozła...

źródło: comment_nj9XQi8arbhNgiSvS0RvWoAlfxXF6uJ3.jpg

Pobierz
rozmowa w szczycie powyżej 3 zł za minutę... co to w szczycie?


@marek_antoniusz: Z minutowym naliczaniem :]

cyfrowych narkotyków


@Dymass
@marek_antoniusz: Właściwie to już są, np. Facebook jest uzależniający ponieważ oczekujesz na lajki które powodują wystrzał dopaminy przez co czujesz się lepiej on-line. Mówi o tym koleś który uczestniczył w bujaniu FB, załączam videło.
jurek222 - > rozmowa w szczycie powyżej 3 zł za minutę... co to w szczycie?

@marek...