Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, szukam aktualnie pierwszego samochodu dla siebie i spośród wielu pomysłów typu Golf, Accord czy C klasa (oczywiście wszystko odpowiednio stare ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), wpadłem na pomysł czy by przypadkiem nie porozglądać się za Alfą Romeo 156 z 2.5 V6. Sama myśl, że mogę mieć włoską v6 jara mnie strasznie, szczególnie, że ceny na rynku są niskie. Pytanie takie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą Alfą i czy w ogóle sens brać starą 156? Wiadomo, że zawsze się trochę dokłada, ale czy to nie zrobi się wielka skarbonka (tak, duże spalanie, wiem).
#alfaholicy #alfaromeo #motoryzacja
  • 29
@MZ23: Powiem Ci, że się chyba przekonam do 156 z 1.9jtd jako pierwszy. Robi kle kle, ale chyba jestem w stanie to wytrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plus pancerność jednostki zawsze na plus. Teraz chyba tylko szukać w dobrym stanie :)
@mrsalomon: ja tylko wspomne ze wezmiesz diesla zalozmy za 10k i przypadkiem chwile po zakupie jebnie dwumasa :) bedziesz mial okolo 3k na naprawe? Zeby nie bylo. Juz lepiej kupic corse/seata/punto w 1.2, jak cos jebnie to grosze.

Tak tylko mowie.