Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwość żeby po LAN zrobić jakiś streaming z portable KODI PC na Samsung TV (lub do Kodi na raspberry podpiętego do TV przez HDMI).
Tzn. zwykły film tak się dało przez opcję "odtwórz na urządzeniu" czy jakoś tak, ale mam wtyczki do oglądania TV i tam nie ma tej opcji. Zainstalowałbym to bezpośrednio ale jest problem, tzn. mam niby tą samą wtyczkę np. (weebtv) na raspberry ale pewnie z innego repo bo nie działają kanały a na PC Kodi portable ściągnałem jakąś wersję skonfigurowaną i mam większość kanałów działającą w tej wtyczce.
#kodi
  • 7
z przeglądarki możesz do kodi przesłać całą stronę ale tylko jak będzie ta strona miała jakiś player
Dodatek do opery np "send to kodi" podajesz ip z kodi i port do aplikacji w przeglądarce wchodzisz na jąkąś stronę z video i kliksz send to kodi w kodi pojawia się strona na której obecnie się znajdujesz
@Zalogowany2: dzięki z aodpowiedź ale chyba nie o to chodzi. Mam na kompie Kodi i wtyczkę LivePolishTV i wlaczam w niej Canal+ i chcialbym to na TV ogladac po jakims DLNA Streamingu albo przez drugie Kodi podpięte do TV
@Zalogowany2: dzięki w sumie kiedyś tego próbowałem, ale jest jakiś problem bo urządzenia się wykrywają i jest łączenie ale wyskakuje błąd po chwili "urządzenie PC zostało odłączone" :/ no nic będe coś szukał dalej