Wpis z mikrobloga

Ehehe, loszka ze mną zerwała chyba(?) pisząc, dajcie tylko plusik na pocieszenie za ten czas gdy byłem tak naiwny że skakałem wokół niej jak wokół księżniczki, bardzo tego żałuję, zachowywalem się jak głupi pantofel. Możliwe że miała bordera częste zmiany humoru w ciągu dnia itp. W sumie się cieszę że zmadrzalem i zobaczyłem na tej przestrzeni, że bycie dla kobiet za miły i chcący dobrze, jest wielkim błędem, możliwe że na taką trafiłem, ale mam taki niesmak do kobiet i do związków i ogólnie tego wszystkiego zostałem tak zraniony i byłem tak manipulowany. Zwalnialem się godzinę przed wyjściem gdzieś, żeby iść z nią do lekarza, a gdy nie czekałem na nią bo było to bez sensu obrazala się, nie wiem czy mnie kochała czy nie ale czuję się strasznie wykorzystany przez nią, jeśli chcecie coś wiedzieć pytajcie chętnie poopowiadam. Wcześniejszy wpis https://www.wykop.pl/wpis/28919667/mirki-moja-luba-chce-jak-najszybciej-pogadac-trzym
#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 88
@Whiteshadow: @Shomon: już sobie wyobrażam jakbyśmy sobie w trójeczke usiedli i flache obalili, ehh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz też wychodze z założenia, że nie warto #!$%@? było i że dobrze się stało jak się stało bo później by jeszcze bardziej bolało. A tak to 2 dni przemęczyłem i teraz już wyjebongo ;DDD chociaż dziś mi się śniła, ale tak pewnie będzie dopóki jakaś normalna się
@porBorewicz07: ech nawet poza moją wiedzą dopiero kilka miesięcy późnej powiedziała mi że miała próbę samobójcza, od tamtego czasu nie zdazylo się jej nic robić sobie więc chyba jako tako pomogłem
@Whiteshadow pójdziesz na miasto, znajdziesz jakiegoś paszteta, w którego musisz inwestować alkohol, atencję itp a do diwy pójdziesz- ładnej czysciutkiej płacisz za usługę
@Shomon: zastanów się, przemyśl
chyba, że już wiesz co chcesz z tym zrobić
ja jak przemyślałem to doszedłem do wniosku, że nie ma #!$%@?, żebym do niej wracał bo będzie tylko gorzej, zniszczy i siebie i mnie
nie żebym coś sugerował bo Ciebie jak i Twojej byłej(?) nie znam, ale z takim typem człowieka będą w przyszłości problemy i nie warto się w to ładować
jeśli jest inaczej to sory, staram
Mirki właśnie chciała się spotkać i wyrzucić te emocje z siebie i na spokojnie się rozstać, co robić w sensie jak się zachować, pierwsza moja
Boję się że coś #!$%@? bo tak mną manipulowala i przyciągla mnie do siebie jak pułapka na myszy i no ze nie wytrzymam tam psychicznie i jebne, bo wyssala to ze mnie, chyba celowo, gdy mówiłem jej ze jej ufam i mam problemy życiowe i stawiam ja na równi z mamą i chyba to wykorzystala... Szkoda co gadać..
@Shomon: coś czuje, że po tym spotkaniu będziesz tylko jeszcze bardziej #!$%@?, ale też ciężko powiedzieć bo nikt z nas poza Tobą jej nie zna
ja z moją poprzez smsy już życzyliśmy sobie szybkiego znalezienia partnera i tak rozstaliśmy się w pokoju i uważam, że w moim przypadku to była najlepsza opcja
bo spotkanie to na pewno coś się jeszcze #!$%@?