Wpis z mikrobloga

Ehehe, loszka ze mną zerwała chyba(?) pisząc, dajcie tylko plusik na pocieszenie za ten czas gdy byłem tak naiwny że skakałem wokół niej jak wokół księżniczki, bardzo tego żałuję, zachowywalem się jak głupi pantofel. Możliwe że miała bordera częste zmiany humoru w ciągu dnia itp. W sumie się cieszę że zmadrzalem i zobaczyłem na tej przestrzeni, że bycie dla kobiet za miły i chcący dobrze, jest wielkim błędem, możliwe że na taką trafiłem, ale mam taki niesmak do kobiet i do związków i ogólnie tego wszystkiego zostałem tak zraniony i byłem tak manipulowany. Zwalnialem się godzinę przed wyjściem gdzieś, żeby iść z nią do lekarza, a gdy nie czekałem na nią bo było to bez sensu obrazala się, nie wiem czy mnie kochała czy nie ale czuję się strasznie wykorzystany przez nią, jeśli chcecie coś wiedzieć pytajcie chętnie poopowiadam. Wcześniejszy wpis https://www.wykop.pl/wpis/28919667/mirki-moja-luba-chce-jak-najszybciej-pogadac-trzym
#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 88
@RBNG: mam mieszane uczucia co do tego, potraktowala mnie bez szacunku i godności nagle, może już dawno planowała nikt nie wie, pozatym smutno mi że oni mnie tak potraktowali najbardziej
@Shomon Niestety zrypany partner to nie tel czy inna elektronika i nowego firmware nie wygrasz. Ja się z takim modelem ,,roszczeniowej borderline,, bujałem naprawdę długo i cudem, a właściwie ciężką pracą z tego wyszedłem. Weź inny model.
@DEAW00LAN0S spokojnie, Ci którzy mówią o swoich różowych, że mają border dobrze wiedzą na czym on polega i że to nie jest właśnie sama zmiana humoru. Po prostu nie chce nam się wymieniać wszystkich zachowań wskazujących na border bo tego jest od #!$%@?.
@Shomon: Wszyscy kłamią, pamiętaj o tym, czy to odnośnie zwykłej dziewczyny czy odnośnie partnerki. Zawsze miej plan awaryjny na wypadek każdej sytuacji.
I pamiętaj świętą zasadę: jak z dziewczyną coś się nie układa albo ma jakieś problemy odnośnie Twojej osoby to zrywaj nawet jak masz uczucie, później nigdy nie jest lepiej tylko gorzej, więc trzeba takie znajomości odcinać szybciej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)