Wpis z mikrobloga

Ehehe, loszka ze mną zerwała chyba(?) pisząc, dajcie tylko plusik na pocieszenie za ten czas gdy byłem tak naiwny że skakałem wokół niej jak wokół księżniczki, bardzo tego żałuję, zachowywalem się jak głupi pantofel. Możliwe że miała bordera częste zmiany humoru w ciągu dnia itp. W sumie się cieszę że zmadrzalem i zobaczyłem na tej przestrzeni, że bycie dla kobiet za miły i chcący dobrze, jest wielkim błędem, możliwe że na taką trafiłem, ale mam taki niesmak do kobiet i do związków i ogólnie tego wszystkiego zostałem tak zraniony i byłem tak manipulowany. Zwalnialem się godzinę przed wyjściem gdzieś, żeby iść z nią do lekarza, a gdy nie czekałem na nią bo było to bez sensu obrazala się, nie wiem czy mnie kochała czy nie ale czuję się strasznie wykorzystany przez nią, jeśli chcecie coś wiedzieć pytajcie chętnie poopowiadam. Wcześniejszy wpis https://www.wykop.pl/wpis/28919667/mirki-moja-luba-chce-jak-najszybciej-pogadac-trzym
#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 88
@Patermantis: to pisałem z nią bo sama do mnie wypisywala, pierwszy argument że #!$%@? rocznica mimo że nic nie mówiła dzień wcześniej, proponowałem jej wspólny wyjazd gdzieś ale nie chciała, bo nie miała pieniędzy, a teraz mówi że wogole niczego nie planowałem, że zachowuje się jak dziecko(?) bo zadzwoniłem do jej rodziców, że picie wina było złym pomysłem i nie chciała, ale nie powiedziała mi tego przed wyjściem, strasznie dziwne to
@szzzzzz: najgorsze jest to że tak onia dbalem i się starałem jak z nikim innym, była moim okiem w głowie :/ szkoda gadać, gdy była smutna pół miasta szedłem albo jechałem z jakimiś ciastkami, zawsze gdy mnie potrzebowała byłem przy niej, dosłownie, gdy cierpiała pomagałem jej, nawet pomogłem jej wyjść z depresji, a odplacila się tak, nawet mi zarzuca że żałuję że mnje spotkała...
@Shomon Domyślam się, ale nic już teraz nie poradzisz. Z czasem pewnie przejdzie. Szkoda tylko że nie doceniła tego wszystkiego co dla niej zrobiłeś. Dobrze że trwało to tylko rok, a nie kilka lub kilkanaście lat
@Kubul: ona sama się czuje pokrzywdzona, jeśli miałbym przestawic częstość zrobienia czegoś krzywdzacego albo powiedzenia czegoś przedstawił bym jak 27:1 dla niej, jak niedawno całkiem z pewnym czymś w ue( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kubul: powiem Ci ze bylem kiedyś bardzo mocny, w życiu dużo przeszedlem w rodzinę szczególnie, a teraz conajmniej czuję się średnio, ta osoba tak mnie wyssala, nie przyznawajac się do swoich błędów czasem, ile się nacierpialem, oczywiście były też super chwilę, ale straszny mi zal
@KoCoKx: @Shomon: Hahaha no panowie poprawiliście mi humor bo ja miałem dokładnie to samo dwa tygodnie temu, w moim przypadku border na pewno bo nawet miała stwierdzony w poradni, nie ma co stary trzeba znaleźć normalnego różowego niech ktoś inny się męczy z czymś takim bo nie warto #!$%@? serio( ͡° ͜ʖ ͡°)