Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? #fanatyk jest potwierdzeniem tego, co o polskiej kinematografii wiemy od dawna. U nas wypuszcza się albo filmy opowiadające smutne historie w depresyjnych klimatach albo #!$%@? komedyjki (nie licząc moze kilku świetnych komedii). Śmieszkowa #pasta z Internetu została ukazana w konwencji, której bliżej do Wojtka Smarzowskiego niż Juliusza Machulskiego xD #!$%@?, że nie wiemy co przeżywał autor i że może taki był zamysł, jest śmieszne. To jest pasta, a została ukazana jak rozprawa intelektualna xD Oczekiwałem (i sądząc po opiniach chyba nie tylko ja), że film będzie lekką i przyjemna adaptacją internetowej opowiastki, a znowu nakręcono film, w którym #!$%@? się smuty, a główny bohater jest rozbitym psychicznie człowiekiem z problemami.

2/10 would not bang :/

#kino #film
  • 22
  • Odpowiedz
a główny bohater jest rozbitym psychicznie człowiekiem z problemami.


@Kirbii: to jeszcze nie byłoby złe, gdyby z filmu faktycznie wynikało, że to w jakiś sposób wina zbzikowanego ojca. Ale akurat w Fanatyku tego nie widać. W tekście pasty udręczenie działaniami starego czuć od początku do końca, mimo że tekst jest zwyczajnie śmieszny.
  • Odpowiedz