Wpis z mikrobloga

@b4rnab4 prawdę mówiąc nie sądzę, że potrwa to długo. Na początku pewnie będzie kilka telefonów co słychać itp. Jednak nie sądzę, żeby na większym dystansie to było konieczne. Przynajmniej dla mnie. To prawda, że już przyzwyczaiłem się do wszystkiego i znam mechanizmy jakie działają. Ale to troche jak chodzenie w ciasnych butach, tylko dlatego, że je lubisz, bądź Ci się podobają. Niewymierne korzyści :P

@Biszkopcik co do takiej sytuacji, to kolega się
@artur00
@m_pom Dwa lata temu przechodziłam to samo. Z perspektywy czasu żałuję jedynie, że w poprzedniej pracy siedziałam 1,5 roku i nie odeszłam z niej wcześniej. Nie ma co się zastanawiać, jak w pracy jest źle, to lepiej ją zmienić niż się męczyć.
@Green81 mi jutro wybije dwa lata na liczniku w firmie. Po około roku zorientowałem się, że jest trochę nieciekawie. Po półtora zacząłem szukać nowej pracy. Odchodzę po dwóch. Denerwuje mnie trochę to, że były wypominki że strony kierownika. Obiecywanki od dawna czym to się nie będę zajmował, jak nie będzie ciekawie. Z czasem nie działo się nic więc podjąłem decyzję. Cieszę się z tego, że udało mi się znaleźć coś innego i
@jawor44: @m_pom: @MangoZjem: @k8lin: @palcem_robiony: @Thor1990: @soadfan: @SynUbeka: @AdamTorpeda: @JestemSzejkiem: nooooo Mireczki brawo, nie spodziewałem się że tyle osób również zmienia pracę, życzę Wam powodzenia
@jacekKobr: ano opuszczam Przewody Regionalne, nie chodzi nawet o pieniądze, ale moja wizja kolei trochę się rozmija z tą jaką prezentuje firma.
@FrankUnderwood: W IC pendolino dobrze płacą, robią tam dużo kilometrów i pewnie za
@art212: hmmm u mnie było trochę inaczej bo już pracowałem w tym zakładzie więc zdecydowanie się na kurs w tym samym zakładzie było logicznym ruchem, jeżeli natomiast miałbym zaczynać od zera to szczerze nie wiem, nie mam takiego doświadczenia gdzie było by lepiej bo pracowałem tylko w ruchu osobowym. Ogólnie wszyscy mówią że łatwiejsza jest przesiadka z towarowego na osobowy.
ano opuszczam Przewody Regionalne, nie chodzi nawet o pieniądze, ale moja wizja kolei trochę się rozmija z tą jaką prezentuje firma.


@artur00: No przecież "budują dobre relacje" i zmienili wizerunek. Co Ci nie odpowiada?