Wpis z mikrobloga

@m_pom póki co to tak. Poza tym, że teraz mam szkolenie w Niemczech to potem praca na miejscu. Dużo lepsza kasa i lepsze warunki. Jestem teraz planista utrzymania ruchu.
@soadfan fajna fucha :) ja będąc na rozmowie, wspomniałem, że szukałem pracy jako automatyk bardziej. Dyrektor mówi, że na automatykę cały czas szuka ludzi więc jak mi się nie spodoba na dziale konstrukcyjnym to przejdę na automatykę :)
@b4rnab4 nie powinno być szkoda, szkoda mi tylko, że zaproponowali podwyżkę jak już złożyłem wypowiedzenie. Na szczęście nie jest to praca którą chciałbym wykonywać do końca życia. Trochę szkoda, ale na szczęście nie mailem zbyt wielu dobrych znajomych, bo ekipa znacznie starsza. Z resztą byłem w takim miejscu, że ciężko to opisać :P to co teraz czuję to bardziej strach przed nowym niż żal po starym :)
@b4rnab4 Rozwala mnie jak w robocie od osób +25 lat slysze hasla, ze roboty nie zmienia bo koledzy. Bardzo ciulaty argument. Jak kogos lubisz i chcesz z nim miec kontakt to mozna to robic takze po pracy.