Wpis z mikrobloga

No ... kolejny rok dobiega końca.

Szczerze mówiąc rok 2017 był jednym z lepszych w życiu, choć nie udało mi się spełnić wszystkich planów i marzeń.

Czytałem dużo wyznań o #!$%@? wigilii - dla mnie jak na razie te święta są wspaniałe i rodzinne chociaż w rodzinie bieda mocno a ja z moją wypłatą jestem jakimś guru, choć wg. wykopu zarabiam śmieszne grosze.

Czas rozliczyć się szczerze z moich tegorocznych poczynań i realizacji zeszłorocznych planów oraz postawić sobie nowe cele - tym razem z datą realizacji inną niż tylko rok. Zatem jak kogoś to interesuje to zapraszam poniżej a jak nie, to robię to tylko dla siebie:

Postanowienia na 2017:
- Odłożyć na "przyszłość" - UDAŁO SIĘ- obecnie planuję zakup pierwszego auta "za swoje" bo PKS'y mnie weykończą
- Spełnić jedno swoje marzenie - UDAŁO SIĘ
- Schudnąć 10kg - UDAŁO SIĘ- nawet 22. Ważyłem 110 dzisiaj 88, znaczy po dwóch dniach żarcia ton cukrów w różnej postaci pewnie już 89 ale to nic.
- Oświadczyć się - NIE UDAŁO SIĘ - żałuję, choć nic się złego nie dzieje. Nawet nie wiem dlaczego.
- Zamieszkać z #rozowypasek i rozwijać nasz związek i tą miłosną relację - NIE UDAŁO SIĘ - ze względu na to, że różowa nie znalazła jeszcze stałej pracy a z mojej pensji to byłaby egzystencja.
- Utrzymać obecną pracę ew. zmienić coś na lepsze jeśli się uda - UDAŁO SIĘ - choć wysyłam CV i szukam dalej, bo tu raczej możliwości podwyżek się kończą.
- Żyć w zgodzie ze wszystkimi, nie robić sobie wrogów - UDAŁO SIĘ- choć nie jest to do końca dobre, bo z wieloma ludźmi po prostu przestałem żyć/spotykać się.
- Więcej czasu poświęcać mojemu #pies - UDAŁO SIĘ- ale wciąż nie jest mi go za dużo.
- Nauczyć się czegoś nowego -UDAŁO SIĘ - choćby budować swoją dietę ale jeszcze kilka rzeczy mniejszych by się znalazło.

Zatem na 2018 rok postanawiam co następuje w kolejności od najważniejszego do najmniej ważnego:

1. Oświadczyć się - do dnia 30.05.2018.
2. Zamieszkać z #rozowypasek - do dnia 31.08.2018.
3. Osiągnąć 85 kg masy ciała i to co będzie ładnie urzeźbić uzyskując wygląd życia (oczywiście, nie mylić z wyglądem lepszym od 90% ludzi, bo to wymaga więcej czasu) - do dnia 30.06.2018.
4. Zwiększyć swoje dochody do minimum 3000 zł netto z tytułu samej umowy o pracę (dorabiam jeszcze) - do dnia 31.07.2018
5. Przed zamieszkaniem z różowym nie wydawać więcej niż 1500zł miesięcznie - do dnia wyprowadzki, nie później niż 31.08.2018. (Dokładam się do mieszkania i jedzenia, w sumie to sam się żywię + dojazdy i inne wydatki).
6. Ustalić z różową datę ślubu - do dnia 24.10.2018 (nasza 9 rocznica).
7. Rozpocząć naukę drugiego języka obcego - do dnia 1.04.2018
8. Zmniejszyć ilość waśni z matką, mimo ciągłego żalu do niej - OD 1.01.2018 DO 31.12.2018.
9. Odnowić znajomości lub poznać się dobrze z minimum 3 osobami - do dnia 30.09.2018.

#postanowienia #postanowienianoworoczne #nowyrok #oswiadczenie #plany #cele
  • 1