Wpis z mikrobloga

Koncze gimnazjum zaoczne w czerwcu i ide na tira miedzynarodowke, zrobie wszystko zeby uzbierac na kawalerke w innej czesci #polska i odlaczyc sie od toksycznej rodziny, ani u matki ani u ojca nie jest dobrze, moj łeb jest zlasowany przez ich krzyki. Wtedy bede spokojnie zyl, pojde do zaocznego LO, pracy i na terapie u psychoterapeuty. Zyczcie mi powodzenia #janusze #swieta #zalesie #rodzina #podludzie
  • 85
@Shatter jak masz "głowę na karku" to dałbyś radę a co do samego prowadzenia to powiedziałbym że w trasie wygodniej niż w osobówce ( )
@shnitzel mam tak duzo zaburzen ze psychiatra wysyla mnie na 3miesiace do szpitala

@mazsynojciec tez mam 3 wyroki na koncie, ostatni mnie uratowal bo byla to grzywna i bylo posiedzenie czy odwiesic, jakby wyrok byl pozbawienie wolnosci to obligatoryjnie sie odwiesza. Bylem krok przed wiezieniem
@Andrzeju_wegiel_2137 moje marzenie to tez studia, kazdy mi to mówi ze mnie stać, ja to wiem, widze wiecej niz inni, wazne istotne szczegoly, widze patologie w moich rodzicach, nie chce dzieci bo nie chce im zgotowac piekla jak moi mi.
Teorie wszystkie za pierwszym ale praktyka powtarzana