Wpis z mikrobloga

Wszedłem dzisiaj na jebzdzidy i zobaczyłem tam coś takiego. No ja #!$%@? ci ludzie tam to żyją w swoim własnym świecie XD Zarobki, parytet siły nabywczej, długość życia, ... Do tego kilka milionów pracowników z krajów grupy wyszechradzkiej #!$%@?ło na zachód tak że aż się za nimi kurzyło a ci robią obrazki że to MY powtarzam MY się śmiejemy z zachodu XD

Nie zapominajmy też że Niemcy to kalifat chylący się ku upadkowi ale jednocześnie też hegemon wykorzystujący Unie Europejską do swoich celów i zagrażający interesom Polski.

#neuropa #polityka #bekazprawakow
Pobierz olcayn - Wszedłem dzisiaj na jebzdzidy i zobaczyłem tam coś takiego. No ja #!$%@? ci ...
źródło: comment_Fo21RTGNTTATe7LPRCIIsbHrNSmIyZmn.jpg
  • 36
@olcayn: To jest identyczna mentalność, która pozwala Putinowi utrzymać się tyle lat przy władzy. Jak zapytasz tam jakiegoś Rosjanina, co żyje w ogrzewanej śmieciami chatce co sądzi o polityce i czy nie wolałby, żeby w Rosji było bardziej jak na zachodzie, to podziękuje Bogu za Putina, który broni matuszkę Rasije przed europedalską zgnilizną.
@olcayn z drugiej strony człowiek jeździ po świecie i jak widzi te wszystkie zabezpieczenia w anglii, niemczech, wejść do parku się nie da bez orzejścia orzez metalowo betonowe barierky antyterrorystyczne, syf na ulicach np. Londynu, brud większy bić u nas, sklepy, puby i restauracje a anwet mcdonaldy dzialające 5 razy gorzej, krócej i mające większy syf dosyć często. Wraca się poten do Polski i jakoś dochodzi do wniosku że u nas jest
@Loloman: takie coś to chyba tylko w stolicach widać. Bo ja akurat sporo Europy Zachodniej zwiedziłem w latach 2006-teraz i nigdy nie widziałem nic wartego szczególnej negatywnej uwagi.

Ba, byłem często zaskoczony, że duże miasto 500,000 mieszkańców może być tak czyste i ładne. Innsbruck latem 2007 zrobił na mnie takie wrażenie. Ani jednego "grafa" na ścianie, chodniki i ulice idealnie niemal czyste, nikt nie ciepie papierków i petów na ziemię. W
@olcayn: burzenie się o mema i szukanie w nim głębszej prawdy jest trochę żałosne. Sama strona polega na tym żeby śmiać się z czegoś co ma sens ale i go nie ma, żeby jednak to był humor. Skoro ludzie tacy jak ty tłumaczą to tak sobie no to ten, przykro mi xD

PS. Sam to robiłem, sam to dodałem i czekałem na oburzenie i ból dupy xD